تراویس اسکات برای فیلم آرمان شهر خود با A24 کار می کند

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 02 ژوئن: تراویس اسکات در روز دوم جشنواره موسیقی بالگرد فرمانداران 2018 در جزیره راندال در 2 ژوئن 2018 در شهر نیویورک روی صحنه می رود.  (عکس Taylor Hill/Getty Images for Governors Ball)

تراویس اسکات پروژه های مهیجی در دست اجرا دارد! روز دوشنبه اعلام شد که شرکت تولید کننده رپر Cactus Jack Films با A24 قرارداد تولید امضا کرده است. از طریق قرارداد جدید ، اسکات و کاکتوس جک با همکاری A24 فیلم تولید می کنند ، از جمله پروژه ای آینده با عنوان آرمان شهر. مطابق با تنوع، پروژه اسکات با A24 با آلبوم آینده او مطابقت دارد که ظاهراً با این عنوان نیز شناخته می شود آرمان شهر، هرچند هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

مدت کوتاهی پس از انتشار خبر توافق A24 او ، اسکات تمسخر کرد آرمان شهر در اینستاگرام با به اشتراک گذاشتن عکس اسکریپت. او نوشت: “زندگی یک فیلم است. این آلبوم نیز همینطور است.” “cactusjack و @a24 تلاش کردند تا محتوای شگفت انگیزی را برای آینده به ارمغان بیاورند. از طریق فیلم و رسانه. با این کار شروع کنید.” اسکات مطمئناً در ماه های اخیر مشغول کار بوده است. اسکات علاوه بر موسیقی و فیلم جدیدش ، قرار است در برنامه آینده کانیه وست نیز حضور داشته باشد دوندا آلبوم ، که قرار است در ماه اوت منتشر شود.

منبع تصویر: گتی / تیلور هیل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>