تراویس اسکات در حال طراحی یک مجموعه لباس مردانه با Dior است

[ad_1]

دیور پس از همکاری با کاوز و دانیل آرشام ، در حال همکاری با خواننده رپ تراویس اسکات است. طرفداران شروع به وزوز کردن در مورد مجموعه حتی قبل از انتشار اخبار کردند ، هنگامی که نوازنده در 23 ژوئن در پاریس عکس گرفت یک ژاکت جیر قهوه ای شیک با “دیور” در پشت پشت نوشته شده است. این را به هواداران چشم عقاب بسپارید تا بدانند که این طرحی است که قبلاً دیده نشده است و همین امر باعث شد تا بسیاری تصور کنند که رپر از پروژه آینده با این برند لوکس اشاره می کند.

مدیر هنری دیور ، کیم جونز ، برای کمک به طراحی مجموعه مردانه تابستان 2022 خانه مد لوکس فرانسه ، به هنرمند نامزد گرمی پیوست. مجموعه پیش رو اولین مجموعه کامل Dior است که با موسیقی دان ایجاد شده است! اسکات و بنیاد او ، کاکتوس جک ، در گذشته با مارک هایی مانند نایک ، مک دونالد و باپه همکاری داشته اند. مجموعه مردان Dior Summer 2020 توسط کیم جونز و تراویس اسکات در تاریخ 25 ژوئن و در سایت Dior.com در پاریس رونمایی می شود. در همین حال ، نگاهی به تصویر مبارزات انتخاباتی تراویس پیش رو بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>