ترکیب All Points East Festival 2021 ، از جمله جورجا اسمیت

[ad_1]

جشنواره All Points East از ترکیب نهایی خود در سال 2021 ترکیب نهایی را اعلام کرد و مردم تحت تأثیر جدی قرار می گیرند. برگزارکنندگان ابتدا نشان دادند که این جشنواره سه روزه در تاریخ 9 مارس برگزار می شود و در تاریخ 11 مارس نیز به اشتراک گذاشتند که این جشنواره برای درست کردن قسمت یکشنبه خود با جشنواره Day Field ادغام می شود. با توجه به آنچه قبلاً اعلام شده است ، شنبه در All Points East جیمی XX و کانو را با عنوان پشتیبانی از رپ Slowthai و فوق العاده فوق العاده آهنگ جاز تام میش ، شب عنوان اصلی شب می دانند. ترکیب یکشنبه توسط Field Day تنظیم می شود و دارای یک عنوان اصلی از موسیقی دو نفره موسیقی الکترونیکی Bicep است ، در حالی که روز دوشنبه افرادی مانند Foals ، Bombay Bicycle Club و Caribou در مرکز قرار دارند.

در تاریخ 30 مارس ، جشنواره مجموعه ای را برای تاریخ جمعه خود منتشر کرد ، که شاید بتوان گفت بهترین جشنواره تاکنون است. آخر هفته تعطیلات بانکی ، عناوین اصلی گرامر لندن و جورجا اسمیت هستند ، در حالی که نام هایی مانند لویل کارنر ، سلست ، مورا ماسا و ماهالیا نیز در طول روز اجرا می شوند.

بلیط های تاریخ جمعه امروز ساعت 12 بعد از ظهر به فروش می روند و جشنواره از 27 تا 30 اوت 2021 برگزار می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>