تریلر جوخه گان The Suicide Squad را تماشا کنید

[ad_1]

در مورد گروهی از افراد ناسازگار که با هم همکاری می کنند حرف هایی برای گفتن وجود دارد و اولین تریلر The Suicide Squad ناامید کننده نیست. راه اندازی مجدد نرم از سال 2016 جوخه خودکشی، فیلم جدید ریک پرچم ، هارلی کوین و زندانیان بل ری را در ماموریت تخریب جوتونهایم ، زندان و آزمایشگاه دوران نازی ها در آمریکای جنوبی دنبال می کند. از King Shark و Polka-Dot Man که کاملاً حال و هوایی دارند گرفته تا هارلی کوین و ریک پرچم که لحظه ای به اشتراک می گذارند ، ما کاملاً مطمئن نیستیم که کدام قسمت از تریلر گروه قرمز را بیشتر دوست داریم. شاید این Blackguard پیت دیویدسون است که با تمساح های نارنجی اش کمی از جای خود خارج شده است؟

مارگو رابی در نقش هارلی کوین ، جی کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ ، جوئل کینامان در نقش ریک پرچم و ویولا دیویس در نقش آماندا والر از فیلم اول بازگشتند. جوخه خودکشی همچنین شامل چند شخصیت خنده دار این کمیک در قالب سیلوستر استالونه در نقش شاه کوسه ، جان سینا در نقش صلح ساز ، پیتر کپالدی در نقش متفکر ، دیوید دستمالچیان در نقش پولکا-دات من ، دانیلا ملچیور در نقش Ratcatcher 2 ، شان گان در نقش ویزل ، مایلینگ Ng در نقش Mongal ، Flula Borg در نقش Javelin و Michael Rooker در نقش Savant. وقتی اولین نمایش فیلم در سینماها در 6 آگوست 2021 آغاز شد ، نمی توانیم منتظر همه آنها باشیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>