تریلر خنده دار تیزر آموزش سکس 3 را تماشا کنید

[ad_1]

آموزش جنسی فصل 3. Ncuti Gatwa در نقش اریک افیونگ ، آسا باترفیلد در نقش اوتیس میلبورن در قسمت 7 فصل 3 آموزش جنسی. Cr.  سام تیلور / NETFLIX © 2020

مدتها منتظر بودیم آموزش جنسی برای بازگشت به صفحه نمایش ما و بازگشت در ماه ژوئن ، خبر سری سوم نمایش تأیید شد. این مجموعه قرار است همراه با برخی موارد اضافه شده جدید و براق به بازیگران ، روابط نوجوانان ، رابطه جنسی و دوستی های زنانه بیشتری را بررسی کند. برای ادامه سطح بالای هیجان و انتظاری که از سری سه داریم ، Netflix پیش نمایش تبلیغاتی جدیدی را به اشتراک گذاشت که شاهد حضور بازیگران در یک امر غیرمعمول هستیم: Moordale High.

در این تریلر اعضای بازیگران آسا باترفیلد ، اما مکی ، آیمی لو وود ، کونور سویندلز ، پاتریشیا آلینسون و تانیا رینولدز بهمراه دوا صالح و جمیما کرکه اضافه شده اند. در کمتر از دو دقیقه ، این ویدئو به ما نگاهی می اندازد به آنچه می توانیم انتظار داشته باشیم در مجموعه های آینده ببینیم ، از جمله آنچه می تواند عاشقانه ای در حال رشد باشد بین تازه وارد Jemima Kirke (بازیگر نقش مدیر مدرسه جدید) و شناگر ستاره جکسون (با بازی Kedar Williams-Stirling).

همچنین به نظر می رسد که رابطه اولا و لیلی همچنان ادامه دارد و مدیر گروف به سختی می تواند مدرسه ای را که به زور پشت سر گذاشته رها کند. ما در مورد شما نمی دانیم ، اما اکنون حتی یکسان هستیم بیشتر با تماشای همه گره گشایی درام هیجان زده است.

آموزش جنسی مجموعه سه قرار است در 17 سپتامبر 2021 در Netflix قرار بگیرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=7oeGbdbUQQs

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>