تریلر رسمی فیلم The Prince of Gary Janetti را تماشا کنید

[ad_1]

اظهارنظر خنده دار زبان گری کمدین گری جانتی در مورد خانواده سلطنتی-به ویژه شاهزاده جورج-در حال دریافت ستاره ای است که شایسته آن است. HBO Max’s شاهزاده مجموعه تلویزیونی انیمیشنی که با همکاری Janetti و 20th Century Fox TV ایجاد شده است پنجشنبه 29 ژوئیه برای اولین بار نمایش داده می شود – و ما نمی توانیم منتظر تمام چای سلطنتی باشیم که قرار است ریخته شود.

شاهزاده داستان درباره شاهزاده جورج 7 ساله است که مشت آهنین واقعی پادشاهی بریتانیا است. توصیف شده توسط ضرب الاجل به عنوان “نگاهی طنزآمیز به زندگی شاهزاده جورج کمبریج ، جوانترین وارث تاج و تخت بریتانیا ، در حالی که او در آزمایشات و مصائب مربوط به فرزند سلطنتی بودن پیش می رود” ، بازیگران به همان اندازه چشمگیر هستند که HBO greenlit چنین برخورد سختی با اعضای سلطنتی بازی از تخت سوفی ترنر صدای شاهزاده خانم شارلوت ، اورلاندو بلوم در نقش شاهزاده هری ، کاندولا رشاد در نقش مگان مارکل ، تام هلندر در نقش شاهزاده فیلیپ و پرنس چارلز ، آلن کامینگ در نقش ساقی جورج ، فرانسیس دی لا تور در نقش ملکه الیزابت ، ایوان ریون در نقش شاهزاده خواهد بود ویلیام ، لوسی پانچ در نقش کیت میدلتون و پرنس جورج توسط خود جنتی صداگذاری خواهند شد.

تاریخ انتشار بریتانیا از شاهزاده هنوز تأیید نشده است ، اما POPSUGAR با HBO Max تماس گرفته است و هنگامی که HBO پخش کننده بریتانیایی برای این سریال را تأیید کند ، این فضا را به روز می کند. تا آن زمان ، تریلر رسمی بالا را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>