تریلر سریال Marvel’s Loki

[ad_1]

منبع تصویر: مارول

طرفداران لوکی از زمان مرگ خشونت آمیز او با نگرانی منتظر اخبار ترفند محبوب خود بودند Avengers: Infinity War ظاهراً او را برای همیشه از MCU نابود کرد. خوشبختانه حوادث انتقام جویان: بازی آخر راه حل دیگری برای رفع مشکلات خروج لافیسون از هر کس ارائه داد: لوکی از یک جدول زمانی متناوب از دستگیری SHIELD در طول مأموریت سفر به زمان انتقام جویان فرار می کند. این ما را به سری های بعدی دیزنی + می رساند ، لوکی! در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 ، مارول سرانجام تریلر تریلر جنایی را در روز سرمایه گذاران دیزنی رها کرد و به طرفداران نگاهی به آنچه در ماه مه در دیزنی + خواهد آمد. اکنون ما یک پوستر رسمی داریم که در آن لوکی دست بسته و ظاهری منحرف دیده می شود.

در اولین کلیپ ، ما شاهد ادامه داستان لوکی در جهانی متناوب هستیم زیرا خدای شیطنت اکنون زندانی سازمان واریانس زمان (TVA) است. آنها اساساً پلیس وقت در کمیک های مارول هستند و از آنجایی که آخرین بار شاهد فرار لوکی در سال 2012 با Tesseract بودیم ، می توان تصور کرد که در هنگام ایجاد مشکل در جدول زمانی مختلف گرفتار شده است.

سرویس پخش جریانی قبلاً نیم نگاهی به لوکی در تریلر Super Bowl خود در فوریه 2020 ، که در آن طرفداران سری سه سریال تلویزیونی مارول از جمله WandaVision و شاهین و سرباز زمستانی. لوکی این تیزر فوق العاده مختصر بود ، اما به ما سرنخ زیادی در مورد آنچه که رو به کاهش است ، داد. در این ویدئو ، خدای شیطنت با دستبند بسته شده به یک میز در یک اتاق تاریک ، همانطور که به طرز شوم قول می دهد ، “من می خواهم این مکان را بسوزانم”. پیش پرده های پیش رو را تماشا کنید!

تریلر لوکی

https://www.youtube.com/watch؟v=G4JuopziR3Q

Loki برجسته در تریلر تیزر Super Bowl

https://www.youtube.com/watch؟v=62EB4JniuTc

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>