تریلر سریال Naomi Osaka Netflix Docu-Series را مشاهده کنید

[ad_1]

نائومی اوزاکا اکنون چنین سوپراستار خیرخواهانه ای است (به گفته پردرآمدترین زن ورزشکار جهان) فوربس) وحشی است اگر بخاطر بسپاریم که او فقط در 20 سالگی پس از شکست دادن سرنا ویلیامز در مسابقات آزاد ایالات متحده ، فقط در سال 2018 پشت صحنه حاضر شد. اکنون ، اوزاکا یک نماد مد ، مدافع عدالت نژادی و سلامت روان و یکی از برترین بازیکنان تنیس در جهان است. بخشی از این سفر جالب توجه به زودی در نشان داده خواهد شد نائومی اوزاکا، یک سری سند Netflix سه قسمتی است که در 16 ژوئیه منتشر می شود.

این سند در طی دو سال برگزار می شود ، پس از ظهور اوزاکا در زمین مسابقه و خارج از آن در حالی که او به عنوان یک ورزشکار و یک فعال رشد می کرد. در تریلر ، نگاهی اجمالی به ماسک هایی که او در مسابقات US Open 2020 با چهره های سیاه پوستان از دست نژادپرستی و بی رحمی پلیس از دست داد ، مشاهده می کنید. این سریال همچنین در زمینه خانوادگی اوزاکا فرو می رود و تنیس باز اعتراف می کند که یکی از اهداف اصلی او در ورزش این است که بتواند از مادرش حمایت کند. اوزاکا همچنین در مورد اهمیت ریشه هاییتی و ژاپنی خود صحبت می کند.

در بیانیه ای ، گرت بردلی ، کارگردان سریال نامزد اسکار ، آن را به عنوان یک عکس از زندگی اوزاکا توصیف کرد ، اما همچنین یک مراقبه در مورد “هدف زندگی ، درباره ارزش شخصی ، در مورد شجاعتی که برای اجازه دادن به ارزش های شخصی فرد لازم است کار آنها و بالعکس. ” پیش پرده جذاب در بالا را تماشا کنید و آماده شوید تا این مورد را به صف خود اضافه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>