تریلر سریال Shadow and Bone Netflix را مشاهده کنید

[ad_1]

نتفلیکس اولین تریلر سریال خود را بر اساس رمان های تخیلی پرفروش Grishaverse لی باردوگو به اشتراک گذاشته است و اگر قبلاً در رابطه با این اقتباس هیچگونه رزرو داشتید ، اکنون نور را مشاهده خواهید کرد. این داستان در دنیای جنگ زده و گرفتار Shadow Fold ، منطقه ای از تاریکی تقریباً غیر قابل نفوذ که حاوی مجموعه ای از وحشت است ، به دنبال یک سازنده نقشه است که می فهمد او قدرتی دارد که می تواند کلید آزادی کشورش باشد. در تریلر ، آلینا استارکوف (جسی می لی) – سازنده یتیم ما – قدرتی خفته را نشان می دهد که وقتی دوستش مالین در طول سفر از طریق Shadow Fold مورد حمله قرار می گیرد ، نور سوراخ کننده را روشن می کند. او را نزد ژنرال کریگان (بن بارنز) بردند ، که به او قول می دهد که “جهان را تغییر خواهند داد” و او را آموزش می دهد تا به عضویت شبه نظامیان جادوی پادشاهی خود معروف به گریشا درآید.

اریک هایسرر ، مشهور به خاطر کار در ورود و جعبه پرنده، فصل اول هشت قسمت سریال را با همکاری لی تولند کریگر به عنوان کارگردان ، ایجاد ، نوشت و تولید کرد. از بازیگران این فیلم می توان به آرچی رنوکس در نقش مالین اورتسف ، دوست کودکی آلینا ، فردی کارتر در نقش کاز برکر ، آمیتا سومان در نقش ایناج و کیت یانگ در نقش جسپر فهی – اعضای باند زیرزمینی شش کلاغ ها اشاره کرد. این مجموعه کامل از سه گانه باردوگو و همچنین دو رمان اسپین آف آن را اقتباس خواهد کرد. شش کلاغ و پادشاهی کج، به این معنی که ممکن است در آینده چند بار دیگر از پادشاهی راوکا دیدن کنیم. تریلر بالا را تماشا کنید و عکس های آن را بررسی کنید سایه و استخوان پیش از شروع پخش جریانی سریال Netflix در 23 آوریل.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>