تریلر سریال We Are Lady Parts ، کانال 4 را تماشا کنید

[ad_1]

فیت اومول (بیسما) ، ژولیت معتمد (عایشه) ، آنژانا واسان (آمنه) ، لوسی شورتهاوس (ممتاز) ، سارا کمیلا ایمپی (سایرا)

ما قطعات بانو هستیم جدیدترین سریال کمدی کانال 4 درباره یک گروه پانک مسلمان کاملاً زن است و به نظر می رسد یکی از آنها برای تماشای آن است. به نویسندگی ، خلق و کارگردانی نیدا منظور ، این نمایش – مطابق بیانیه کانال 4 – یک کمدی موسیقی پرشور و بی ادبانه است که منزور را با استفاده از تجربیات خود با الهام از مجموعه های مختلف فرهنگی و هنرمندان در لندن می بیند .

اولین تریلر نگاه منتشر شده است که گروه را “ترکیبی اشتباه از سرودهای هش و قدرت ترش دختران” توصیف می کند و نگاهی اجمالی به شخصیت های التقاطی که قرار است ملاقات کنیم ، می دهد. این مجموعه گروه را دنبال می کند در حالی که آنها تلاش می کنند خود را به عنوان یک گیتاریست اصلی پیدا کنند و از یک اجرای خوب برخوردار می شوند. با بازیگران هیجان انگیز استعدادهای نوظهور انگلیس ما قطعات بانو هستیم ستاره های آنجانا واسان در نقش آمنه حسین ، سارا کمیلا ایمپی در نقش سایرا ، ژولیت معتمد در نقش عایشه ، فیت اومول در نقش بیسما ، لوسی شورتوز در نقش ممتاز ، زاکی اسماعیل در نقش احسن و عیشا هارت در نقش نور بازی می کنند.

واسان اخیراً با وگ انگلیسی در مورد این نمایش ، با توضیح اینکه “در حال بزرگ شدن ، من احساس نمی کردم که زنان قهوه ای زیادی روی صفحه هستند. حتی در بالیوود ، زنانی که می بینید همه واقعا زیبا و زیبا هستند. به نظر می رسید که یک استاندارد غیرممکن است که بتوانید مطابق آن زندگی کنید. این نمایش در مورد گروه متنوعی از زنان است و احساس خوشبختی رادیکالی دارد. ما خیلی عادت کرده ایم که شخصیت هایی از این دست را ببینیم که داستان هایشان به درد و ستم گره خورده است “. منظور نیز صحبت کرد وگ انگلیسیو اضافه كرد كه “بطور مكرر از من خواسته شد كه در مورد قتل ناموسی و ازدواجهای اجباری بنویسم ، گویا معنای آن این بود كه زن مسلمان باشد. من از خانواده ای از زنان خنده دار هستم و هرگز ندیدم كه کمدی ها “.

ما قطعات بانو هستیم در 20 مه ساعت 10 شب به کانال 4 می آید ، پیش نمایش تبلیغاتی زیر را تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=LXsS8fgWb7U

منبع تصویر: کانال 4

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>