تریلر شاهزاده هری و اپل شو اپرا را مشاهده کنید

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=dWevopoBmAE

پرنس هری و اپرا در حال آماده شدن برای گفتگوهای صریح و صریح در مورد سلامت روان برای سری جدید خود هستند من که نمی توانی ببینی. روز دوشنبه ، اپل تی وی + اولین تریلر احساسی برای دکتراهای آینده را به اشتراک گذاشت ، که در آن تعداد اندکی ظاهر از لیدی گاگا ، گلن کلوز و موارد دیگر به عنوان بحث درباره سفر شخصی و مبارزات خود به نمایش گذاشته شده است. اپرا با صداگذاری می گوید: “گفتن داستان ، توانایی گفتن این چیزی است که برای من اتفاق افتاده بسیار مهم است.”

علاوه بر شنیدن داستان های دیگران ، به نظر می رسد هری و اپرا نیز داستان های خود را تعریف می کنند زیرا در مراسم خاکسپاری مادرش پرنسس دیانا ، نگاهی اجمالی به یک اپرا جوان و هری جوان می اندازیم. مگان مارکل ، که در حال حاضر در انتظار فرزند دوم این زوج است ، حتی برای یک کمدی کوچک در انتها ظاهر می شود و با پیراهنی که روی آن نوشته شده “بلند کردن آینده” است. هری اخیراً در مورد سفر سلامت روان خود در زمان سفر داکس شپارد بحث کرده است متخصص صندلی پادکست ، جایی که او حضور در خانواده سلطنتی را با “مخلوطی بین” مقایسه کرد نمایش ترومن و بودن در یک باغ وحش ، “بنابراین ما کنجکاو هستیم که بشنویم او در مورد بزرگ شدن در خانواده سلطنتی و تصمیم او و مگان برای عقب نشینی به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی چه حرف دیگری برای گفتن دارد. پیش پرده کامل سریال را ببینید در بالا قبل از اینکه در Apple TV + در 21 مه نمایش داده شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>