تریلر فیلم ترسناک خیابان ترس Netflix را تماشا کنید

[ad_1]

بروشور شهر کوچک خیالی Shadyside ، اوهایو ، معروف به “پایتخت قاتل ، ایالات متحده آمریکا” را باز کنید و ممکن است عکسهایی از سایه ها را در کمین مکانهای غیر منتظره ، بریده های روزنامه در مورد قتلهای وحشتناک یا حتی یک یادداشت رمز آلود از خود قاتلان نقاب مشاهده کنید. در همین نزدیکی معطل مانده است. در تریلر رسمی Netflix خیابان ترس سه گانه فیلم ، تعداد اشتباه اشتباه نیست و تصادفی نیست ، و رقابت های دوستانه هنگامی که نیروهای خارق العاده 300 ساله این قدرت را به دست می گیرند کشنده است.

این فیلم ها براساس مجموعه كتاب های RL Stine به همین نام در سال 1989 ، داستان گروهی از نوجوانان را روایت می كنند كه برای حل یك سری از اسرار قتل ناشی از موجودات ماوراal الطبیعه كه به گذشته تاریك شهرشان مربوط می شود ، تصمیم گرفتند. مثل له کردن جمعه 13 ام، جیغ بزن، کابوس در خیابان علم، و کلاسیک های فیلم ترسناک مورد علاقه ما ، تریلرهایی که در آن حوضچه های خون ، موجوداتی شبیه demogorgon قرار دارند ، و حتی شبح یک شخصیت مرموز که تبر در دست دارد. شخصیت سدی سینک قبل از اینکه توسط مخملی مانند حیوان مار مانند ربوده شود ، می گوید: “این Shadyside است. همه ما نفرین شده ایم.”

“چیزی که گره می زند خیابان ترس برای مردم در سراسر جهان این است که همه ما ترس یکسانی داریم. “

“به عنوان یک فیلمساز در حال ساخت خیابان ترسلی ، اما کارگردان لی جنیاک گفت: “، بلکه فقط به عنوان یک عاشق فیلم ، من از ادای احترام به برخی از دوره های بزرگ فیلم های ترسناک بسیار هیجان زده شدم.” 1994، جیغ بزن بالاتر از همه استراحت ها بود – این اوج ترسناک دهه 90 است و فکر می کنم یکی از درخشان ترین فیلم های ساخته شده تا به حال. سپس برای 1978، من باید به اوج شکوفایی فیلم ها نگاه کنم – جمعه 13 ام، هالووین، کابوس در خیابان علم. برای 1666 . . . من بهترین الهام را برای من در دنیای زیبایی پیدا کردم که از دنیای زیبای ترنس مالک پوسیده شده است دنیای جدید

نوجوانان Shadyside که از گذشته تاریک شهرشان رنج می برد ، دانش فیلم ترسناک خود را در معرض آزمایش قرار دادند تا یک بار برای همیشه به قتل های وحشتناک 300 ساله پایان دهند. “چیزی که گره می زند خیابان ترس استین در بیانیه مطبوعاتی گفت برای مردم در سراسر جهان این است که همه ما ترس یکسانی داریم. “مهم نیست که در کدام کشور هستید ، همه از تاریکی می ترسند یا می ترسند کسی در کمد کمین کرده باشد ، یا ترس از بودن در مکانی جدید و عجیب که قبلاً هرگز نبوده اند. ترس همه ما یکسان است. ”

Fear Street Part 1: 1994 در 2 جولای 2021 در Netflix آغاز به کار کرد و پس از آن خیابان ترس قسمت 2: 1978 در 9 ژوئیه 2021 و خیابان ترس قسمت 3: 1666 در تاریخ 16 ژوئیه 2021. پیش نمایش رسمی ماراتن اسلشر را در اینجا تماشا کنید و مراقب باشید: شما در حال ترسیدن هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>