تریلر فیلم House of Gucci را تماشا کنید

[ad_1]

اولین خانه گوچی تریلری وارد شده است که تصویری طولانی را از آینده ارائه می دهد: مدهای لوکس ، مکان های مجلل و بسیاری از لهجه ها ، هر چند همه آنها “ایتالیایی” هستند. در حالی که بسیاری از بینندگان به درستی به لحظه ای چسبیده اند که لیدی گاگا با تهدید قاشق نوجوانی را روی یک فنجان اسپرسو می زند ، من شخصاً بسیار هیجان زده هستم صورت اسکارمونتاژ رقص مجاور که به نظر می رسد در انتظار ماست.

این درام جنایی اولین فیلم گاگا پس از آن است یک ستاره متولد می شود، که باعث شد نامزد اسکار بهترین بازیگر زن شود. به کارگردانی ریدلی اسکات و الهام از یک داستان واقعی ، خانه گوچی زندگی حرفه ای و مزاحمت های شخصی تاجر ایتالیایی مائوریتزیو گوچی را دنبال می کند ، که توسط همسر سابقش پاتریسیا رجیانی در سال 1995 کشته شد. گاگا و آدام درایور در این فیلم بازی می کنند ، با آل پاچینو ، جرمی آیرونز ، سالما هایک و یک جارد فوق العاده غیرقابل تشخیص. لتو در حال جمع بندی بازیگران است.

خانه گوچی 24 نوامبر به سینماها می آید. اولین تریلر بالا را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>