تریلر فیلم Sky Crime’s New Murder at the Cottage را تماشا کنید


دوبلین ، ایرلند - 13 اکتبر: یان بیلی هنگام خروج از دادگاه جنایی در پی صدور حکم عدم استرداد عدم استرداد وی در مورد قتل سوفی توسکان دو پلانتیه در 13 اکتبر 2020 در دوبلین ، ایرلند ، در حالی که یان بیلی در حال خروج از دادگاه های کیفری دادگستری است.  ایان بیلی ، در غیاب او ، در فرانسه به جرم قتل تهیه کننده تلویزیون فرانسوی سوفی توسکان دو پلانتیه در غرب کورک در سال 1996 محکوم شد. آقای بیلی ، 63 ساله ، همیشه قتل را انکار کرده است.  قاضی دادگاه عالی آقای عدالت پاول برنز امروز درخواست ایالت ها برای استرداد بیلی را رد کرد.  (عکس از چارلز مک کوئیلان / گتی ایماژ)

Sky Crime تریلر تبلیغاتی جدید سری جنایی آینده خود را منتشر کرده است ، قتل در کلبه: جستجوی عدالت برای سوفی، و به نظر حماسی می رسد. این مجموعه 5 قسمته داستان سوفی توسکان دو پلانتیه ، تهیه کننده تلویزیون فرانسوی را دنبال می کند که در تعطیلات در شول ، West Cork در ایرلند به قتل رسید

این سریال بر اساس یک داستان واقعی متمرکز بر قتل du Plantier است که پس از گذشتن ، تقریباً 25 سال است که مردم را تحت تعقیب قرار می دهد. یک مظنون اصلی ، روزنامه نگار انگلیسی به نام ایان بیلی ، یکی از شخصیت های اصلی است و اتفاقاً اولین گزارشگر صحنه جنایت بود. بیلی به دنبال تعدادی گزارش شاهدان عینی دستگیر شد ، اما اندکی پس از آن به دلیل فقدان شواهد قابل اعتماد آزاد شد.

هنوز یک تریلر کامل توسط Sky منتشر نشده است و ما هنوز تاریخ پخش آن را تأیید نکرده ایم ، اما آنچه که ما داریم یک نگاه یواشکی به شکل یک تیزر است. گرچه داستان خیلی از ماجرا دور نیست ، اما کلمات هولناک “مردم جواب می خواهند ، مردم نتیجه می خواهند” است که می توانید بشنوید در حالی که تماشای آنها به ما طعم آنچه در آینده می دهد را می دهد.

تیزر را تماشا کنید برای قتل در کلبه: جستجوی عدالت برای سوفی در پیش.

https://www.youtube.com/watch؟v=3EmCfE54Iww

منبع تصویر: آسمان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>