تریلر Black Widow مارول را تماشا کنید

[ad_1]

مرحله چهارم دنیای سینمایی مارول سرانجام تیم ماست. در طی جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2021 در 16 مه ، مارول یک کلیپ دیگر از آن حذف کرد عنکبوت – پیگیری تریلرهای منتشر شده در سال 2020 – و لعنت به نظر می رسد بسیار دمدمی مزاجی باشد.

اولین تریلر تبلیغاتی تیزر با مونتاژی از به یادماندنی ترین لحظات Black Widow آغاز می شود. این بدان معناست که 20 ثانیه اول این تریلر عمدتا یک فیلم فشرده از فیلم های قبلی مارول است که شخصیت اسکارلت جوهانسون ، ناتاشا رومانوف ، یک مونولوگ رسمی را ارائه می دهد. وی با اشاره به انتقام جویان همکار خود گفت: “من قبلاً چیزی نداشتم. و سپس این شغل ، این خانواده را پیدا کردم ، اما هیچ چیز برای همیشه دوام ندارد.”

اوج دیگر تریلرها صحنه جنگ با فلورانس پوگ ، بازیگر نقش یلنا بلووا است و وقتی شخصیت دیوید هاربور ، الکسی ظاهر می شود. چند جزئیات زیر رادار وجود دارد که MCU توییتر سریعاً متوجه آنها شد ، درباره آنها اظهار نظر کرد و دیوانه وار عاشق آنها شد – مانند این واقعیت یلنا بلوا جلیقه سبز به تن کرده است که ناتاشا در آن پوشید جنگ بینهایت و همچنین خط الکسی ، “خانواده. دوباره به هم برگردیم.” در تریلر نهایی ، صحنه های حماسی بیشتر درگیری وجود دارد و ناتاشا قبل از انتقام جویان با خانواده اش تیم می شود و با “خواهر” خود کار می کند و در این راه لگد جدی می زند. ما حتی یک نگاه اجمالی به مدرسه قاتل بیوه (“دنیای جدید بیوه ها” ، همانطور که ناتاشا آن را می نامد) می بینیم و می بینیم که یک جنگ اسلحه غنی از مواد شیمیایی بین ناتاشا و بزرگ فیلم ، Taskmaster ، دارد.

همه تریلرها را تماشا کنید عنکبوت پیش رو ، و برای نمایش جهانی در 9 ژوئیه 2021 آماده شوید. نمیشه صبر کن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>