تریلر Demi Lovato: Dancing with the Devil را تماشا کنید | ویدئو

[ad_1]

اگر یک چیز وجود دارد که می توانیم از دمی لواتو حساب کنیم ، این واقعیتی است که تقریباً حقیقتش دردناک است. دو سال پس از بستری شدن وی در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر ، خواننده “فرمانده کل قوا” با مقاله ای جدید تحت عنوان ” رقص با شیطان.

این مجموعه مستند چهار قسمته با تفسیر دوستان نزدیک و خانواده اش ، از جمله مادر و خواهرانش ، هر جنبه ای را که منجر به مصرف بیش از حد مجاز وی در سال 2018 و سفر لرزاننده زندگی پس از آن شده است ، بررسی خواهد کرد. لوواتو با کارگردان مایکل دی. راتنر کار کرد و به او دسترسی بی سابقه ای را به سفر شخصی و موسیقی خود داد زیرا او آسیب خود را کشف کرد و اهمیت سلامت جسمی ، عاطفی و روانی خود را دوباره کشف کرد. این فیلم لوواتو را از سال 2018 دنبال می کند به من بگو دوستم داری تور جهانی تا به امروز ، از جمله اجرای گرامی به یاد ماندنی ، قطره های موسیقی و زندگی عاشقانه پر فراز و نشیب. افراد نزدیک به او دوره عصب کشی قبل از مصرف بیش از حد وی را بازگو می کنند و فشار برای “نماد” بودن و توانایی لواتو در “ایجاد باور شما در وضعیت خوب” را برجسته می کنند ، زیرا خواننده نشان می دهد که چگونه “چسبیده است” و راه بهبودی و توانمندی متعاقب آن

لووتو در پیش پرده احساسی می گوید: “هر وقت بخشی از خود را سرکوب کنید ، سرریز خواهد شد.” “من سریع ضربه خوردم. سه بار سکته کردم. یک حمله قلبی داشتم. پزشکان گفتند که پنج تا ده دقیقه بیشتر وقت دارم.”

اولین پخش دو قسمت از اسناد در سه شنبه 23 مارس به صورت رایگان در یوتیوب انجام می شود و قسمت های جدید آن هر دو سه شنبه آینده به صورت هفتگی منتشر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>