تریلر Eternals استودیوی مارول را تماشا کنید

[ad_1]

بعد از اتفاقی که به نظر ابدیت می رسد ، مارول اولین تیزر تبلیغاتی مورد انتظار را کنار گذاشت جاودانه ها. این فیلم که قرار است در طول قرن های متمادی طی شود ، گروهی از موجودات بیگانه جاوید را به نام “آسمانی ها” دنبال می کند که هنگام پیوستن مجدد آنها برای مبارزه با همتایان بد خود ، “انحرافات”. با توجه به پیش نمایش تریلر ، ما می توانیم در مورد ریشه Celestials و نحوه کار آنها به صورت گروهی بیشتر بدانیم. همچنین به نظر می رسد که ما می توانیم آنها را در زندگی مخفی زمینی خود نیز ببینیم ، اگرچه کومو کومایل نانجیانی کینگو کم حرف نیست. نانجیانی در Deadline اشتراک گذاشت: “ما قرار است سکوت کنیم و من بزرگترین ستاره فیلم بالیوود شدم.” هالیوود جدید پادکست در ماه مارس.

بازیگران آنجلینا جولی (تنا) ، ریچارد مادن (ایکاریس) ، نانجیانی (کینگو) ، لورن ریدلوف (مکاری) ، برایان تیری هنری (فاستوس) ، سالما هایک (آژاک) ، لیا مک هیو (اسپریت) ، دون لی (گیلگمش) ، باری کیوگان (دروایگ) ، جما چان (سرسی) و کیت هرینگتون (شوالیه سیاه) ، بازیگران پر از ضربه های سنگین هستند و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم آنها در یک نقش ابرقهرمانی چه می کنند. همچنین این فیلم توسط كلوئه ژائو برنده اخیر اسكار كارگردانی شده است جاودانه ها قابلمه ذوب بزرگ و اعتبار نویسندگی برای فیلم نیز هست. پیش از اکران فیلم در 5 نوامبر ، می توانید تیزر کامل را در بالا تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>