تریلر Final of Line of Duty Series 6 را تماشا کنید

[ad_1]

خط وظیفههفته 6 متاسفانه هفته آینده به پایان می رسد و پس از آخرین قسمت یکشنبه شب که DSU جو دیویدسون (کلی مکوندالد) به زندان رفت ، افسر پلیس بازنشسته (و خم شده) مارکوس تورول (جیمز نسبیت) در اسپانیا به قتل رسید (حداقل ، ما فکر می کنیم) ، و DI Steve Arnott (مارتین کمپستون) یک ایمیل بسیار جدی دریافت می کنند ، ما فهمیدیم که برای یک قسمت آخر بسیار شدید در یکی هستیم. و سو after ظن ما پس از تماشای تریلر نهایی سریال 6 که به تازگی توسط بی بی سی منتشر شده تأیید شد.

پیش نمایش تبلیغاتی کوتاه است – کمی کمتر از 30 ثانیه – اما به طور معمول خط وظیفه مد آن را با نکات و سرنخ از آنچه که در آینده آمده است. با سرپرستی تد هاستینگ (آدریان دونبار) این ویدیو با نمایش بسیاری از قتل های نابهنگام در این فصل آغاز شده است ، از جمله قتل مارکوس تورول ، رایانه شخصی لیزا پاتل (تارا دیوینا) و روزنامه نگار گیل ولا (آندی اوشو). هاستینگز می گوید ، همه این مرگ های مشکوک به طور خاص توسط یک افسر سازماندهی شده است “، و به دنبال آن یکی از مکث های چشمگیر او انجام می شود …” ح ، مرد چهارم “. بلافاصله ، دوربین به سرعت در بین همه شخصیت هایی که نویسنده جد مرکوریو اشاره کرده است می تواند “H” باشد ، از جمله DSU پاتریشیا کارمایکل (آنا ماکسول مارتین) ، رئیس پاسبان فیلیپ آزبورن (اوون تیل) ، تورول ، خود هاستینگ ، به سرعت چشمک می زند. و DI کیت فلمینگ (ویکی مک کلور). ما همچنین یک یادداشت دست نویس را که کلمه “مشخص” روی آن نوشته شده است ، مشاهده می کنیم ، یک اشتباه املایی طرفداران نمایش را تشخیص می دهند که ارتباطی با گروه جرایم سازمان یافته (OCG) دارند. آیا ما سرانجام جواب این را بگیرید که “H” فرار کننده هفته آینده کیست؟

اگر این کار را انجام دهیم ، به نظر می رسد قبل از اینکه بفهمیم اتفاقات زیادی رخ داده است. جو دیویدسون می تواند در معرض خطر باشد ، با تریلری که او را با زره پوش منتقل می کند (هرگز ورود خوبی نیست) خط وظیفه زمین) ، به دنبال آن یک تعقیب و گریز دیگر از ماشین. این کلیپ با دی اف فلمینگ با نشان دادن سلاح خود با فریاد “من پلیس هستم” پایان می یابد! موقعیتی که او در این فصل کاملاً در آن قرار گرفته است.

کل پیش نمایش تبلیغاتی تیزر را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>