تریلر For Vigil ، سری جدید هیجان انگیز BBC را تماشا کنید

[ad_1]

در حالی که همه ما هنوز در تلاش هستیم که این واقعیت را پردازش کنیم خط وظیفهسری ششم به پایان رسیده است ، خبرهای خوبی در چشم انداز است. بی بی سی تریلر کاملا جدیدی از سری فیلم های جذاب پیش رو خود منتشر کرده است ، احتیاط، که از (بله ، شما حدس زده اید) از همان تیم پشت سر می آید خط وظیفه (همچنین بادیگارد و قتلهای Pembrokeshire) اگر این تصادفی کافی نبود ، در این نمایش مارتین کامپستون نیز بازی می کند دکتر فاسترسوران جونز و بازی تاج و تخت ستاره رز لزلی.

احتیاط شخصیت های اصلی DCI Amy Silva (با بازی Jones) و DS Kirsten Longacre (با بازی Leslie) را دنبال می کند ، که وظیفه تحقیق در مورد توطئه پیرامون امنیت ملی انگلیس را دارند. این مجموعه با کاوش در مورد ناپدید شدن یک دستگاه ماهیگیری ماهیگیری اسکاتلندی و مرگ ناخوشایندی که در زیردریایی HMS Vigil رخ داده آغاز می شود. با تماشای این تریلر ، با اطمینان کامل می توان گفت که طرفداران آن خط وظیفه قرار است آن را دوست داشته باشند.

هنوز هیچ تاریخی برای نمایش تأیید نشده است ، اما این فضا را تماشا کنید زیرا به محض ورود همه جزئیات را به اشتراک خواهیم گذاشت. در این بین ، پیش پرده جدید گیرنده را بررسی کنید احتیاط در بالا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>