تریلر Gossip Girl Reboot شامل یک آهنگ Frank Ocean است

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=jsah5yCzh-U

HBO Max’s دختر شایعه راه اندازی مجدد درام ، مد و اکنون حتی موسیقی از نسخه اصلی بالاتر است. پنجشنبه شب ، اولین تریلر کامل از مجموعه های آتی را دریافت کردیم که ماه آینده به نمایش در می آید و در یک آهنگ عالی قرار دارد. همانطور که نسل بعدی نخبگان منهتن انواع کارهای رسوایی را در اطراف NYC انجام می دهند ، “Super Rich Kids” از فرانک اوشن از اولین آلبوم خود کانال نارنجی در پس زمینه بازی می کند.

نیازی به گفتن نیست ، این یادداشت آغازین عالی (استعاره و غزل) برای این فصل جدید است دختر شایعه. نه تنها متن شعر به طور کامل همه نوجوانان ممتاز Upper East Side را هنگام خواندن اقیانوس توصیف می کند ، “والدین به اندازه کافی اطراف نیستند / لذت زیاد سواری در جگوار پدر است / دروغ های سفید و خطوط سفید بسیار زیاد / بچه های فوق العاده پولدار و هیچ چیز دیگری به پایان می رسد “، اما همچنین شامل یک اتصال کمی خوب به نمایش اصلی است. این ترانه ، که در ابتدا در سال 2013 منتشر شد ، در فصل آخر ظاهر شد دختر شایعه در قسمت “توپ هیولا”.

همانطور که هدف از راه اندازی مجدد این است که ادای احترام به نسخه اصلی خود را با ارائه چرخش تازه خود در روایت ، شاید موسیقی متن جدید شامل ترکیبی از آهنگ های قدیمی با یک برداشت جدید و جدید باشد. مطمئناً نمی توانیم منتظر بمانیم که مقایسه ریبوت با موسیقی متن اصلی و اصلی نسخه اصلی چگونه است. آهنگ کامل اوشن را در پیش رو گوش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=0XCQNpjWmRE

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>