تریلر Rare Beasts با بازی بیلی پایپر را تماشا کنید

[ad_1]

به دنبال انتشار فوق العاده موفقیت آمیز آخرین نمایش او ، من از سوزی متنفرم، بیلی پایپر برای کارهای بیشتر بازگشته است. تریلر فیلم جدید او ، جانوران نادر، تازه فرود آمد و در نگاه اول ، خیلی شباهت به آخرین پیشنهاد او ندارد. ستاره های فیلم ربکالیلی جیمز و هری پاتردیوید تئولیس در کنار خود پایپر ، که او نیز کارگردانی و تولید آن را انجام داده است. در مورد یک مادر تنها به نام مندی ، داستان به دنبال مبارزه او با اضطراب و مصرف مواد مخدر و تجارب پیمایش در دنیای دوست یابی مدرن است. “حتی اگر احساس ترس و عصبانیت می کنم ، اما هنوز هم خودم را دوست دارم و احترام می گذارم” ، عبارتی است که وی در تریلر تکرار می کند و لحن کمدی وهم انگیزی را ایجاد می کند که پیام مهمی راجع به تجربه زنانه دارد.

جانوران نادر زنان را به طریقی کاملا تازه و صادقانه جستجو می کند و به نظر نمی رسد که از به تصویر کشیدن تجارب کمی غیرقابل تحمل پرهیز کند. در مصاحبه اخیر با روزنامه گاردین، پیپر درباره ارتباطات بین فیلم و تجربیات خودش بحث کرد. وی به روزنامه گفت: “من از روابط ناکارآمد می دانم. من می دانم هزینه زن بودن چیست. بنابراین می توانم راحت در همه موارد بنشینم و بگویم ، بله ، همه این تجربیات کار من را آگاه کرده است.” او اضافه کرد که در جانوران نادر “هر کس در انتهای طناب خود است. بنابراین در واقع هیچ چیزی برای از دست دادن هیچ یک از آنها وجود ندارد. و از بسیاری جهات این یک مشاهده است که چگونه مردم هنگام ترس از خود رفتار می کنند و تا چه حد ابتدایی است.”

جانوران نادر از 7 مه 2021 برای تماشای سیستم عامل های جریان در دسترس خواهد بود.

منبع تصویر: پخش فیلم جمهوری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>