تریلر Stranger Things Season 4

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=ILwLN6hV-X8

چیزهای غریبه فصل چهار به طور رسمی در حال تولید است و ما یک نگاه اجمالی جدید داریم که می تواند ما را نگه دارد. روز پنجشنبه ، نتفلیکس یک تیزر تبلیغاتی سریع را به اشتراک گذاشت ، که اشاره می کند Eleven دوباره به آزمایشگاه ملی هاوکینز بازگشته است. در حالی که می بینیم بچه ها با سر تراشیده و لباس مجلسی در بیمارستان در حال دویدن هستند ، یک مرد مو سفید وارد اتاق می شود و به آنها می گوید که چیز خیلی خاصی برای آنها در نظر گرفته است. دوربین قبل از اینکه نگاهی سریع به شخصیت میلی بابی براون بیندازیم ، به یک اتاق با شماره 11 زوم می کند.

Netflix قبلاً در فوریه سال 2020 تیزر تبلیغاتی فصل چهار را به اشتراک گذاشته بود و سو susp ظن ما را تأیید کرد: جیم هاپر زنده است! این کلیپ 50 ثانیه ای بسیار شوم آغاز می شود و صحنه ای برفی در روسیه را نشان می دهد که در آن زندانیان مجبور به سرماخوردگی شدید می شوند در حالی که مقامات مسلح بر آنها نظارت می کنند. با بلند شدن موسیقی پرتنش ، دوربین به آرامی به خصوص به یک مرد نزدیک می شود ، که خود را جی طاس نشان می دهد (دیوید هاربر). بنابراین ، بله ، رئیس پلیس مورد علاقه ما هاوکینز از فصل سه زنده ماند. اما مطمئناً به نظر می رسد که او هنوز هم کاملاً دچار مشکل شده است. تیزرها را تماشا کنید ، سپس نظریه های فصل آینده را بخوانید!

گزارش اضافی توسط کلسی گیبسون

از روسیه با عشق… تیزر

https://www.youtube.com/watch؟v=oB2GYwbIAlM

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>