تریلر Venom: Let There Be Carnage را تماشا کنید

[ad_1]

گولوم کارگردانی بانه و تالاهاسی در یک فیلم مجاور مرد عنکبوتی آنگونه نیست که فکر می کردم 2021 قرار است پیش برود ، اما اینجا هستیم. درست است ، Venom: Let There Be Carnage اندی سرکیس را در حالی که تام هاردی و وودی هارلسون در نقش Venom and Carnage انگشتان پا به پا می کند ، روی صندلی کارگردان می بیند. این تریلر چیز زیادی در مورد داستان دور ارائه نمی دهد – خارج از این واقعیت که ونوم (معروف به ادی بروک) و کارنژ (با نام مستعار Cletus Kasady) در حماسی ترین نبرد خواهند جنگید و این احتمال کمی برای یک مرد عنکبوتی وجود دارد کامو و با این حال ، این در حال حاضر برای شمارش روزهای اکران فیلم در 24 سپتامبر برای من پیش آمده است.

میشل ویلیامز به عنوان نامزد سابق ادی ، آن وایینگ ، رید اسکات در نقش دوست پسر آن ، دن لوئیس ، استیون گراهام (نه راسل کرو ، همانطور که در ابتدا تصور می شد) در نقش کارآگاه مولیگان ، و نائومی هریس به عنوان علاقه عاشقانه کلتوس ، به جمع بازیگران هارلسون و هاردی می پیوندند. در کمیک ها ، شریک عاشق دیرینه Cletus است و تریلر نگاهی اجمالی به ریشه او دارد. (بنابراین شاید حتی ممکن است یک رام-کام از بین رفته باشد!) سلام ، اگر Venom بتواند از خوردن مردم جلوگیری کند ، همه چیز ممکن است. اگر امیدوار بودید که جریان را پخش کنید زهر دنباله در صورت تقاضا هنگام اکران ، دیگر شانس ندارید زیرا فقط در سینماها در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>