تریلر Zola A24 | را تماشا کنید POPSUGAR سرگرمی انگلستان

[ad_1]

پیش پرده مورد انتظار A24’s زولا بالاخره اینجا است و قطعاً ارزش صبر داشت. این فیلم توسط جانیزا براوو و نمایشنامه نویس جرمی او. هریس نوشته شده است و بر اساس یک موضوع معروف بدنام 148 توئیتری ساخته شده است ، فیلم پیشخدمت زولا را در حالی که با یک کارگر جنسی به نام استفانی ملاقات می کند دنبال می کند ، که زولا را راضی می کند تا برای سفر در یک جاده بین راهی به او بپیوندد. تا آنجا که ممکن است پول البته ، هیچ چیز طبق برنامه پیش نمی رود و زولا خیلی زود خود را در وحشی ترین سفر زندگی خود گرفتار می کند.

این تریلر کاملاً با تمام لحظات عجیب و غریب ارائه شده توسط Zola تایلور پیج و Stefani ریلی Keough ارائه شده است. در کمال تعجب ، غیرمنتظره ترین لحظه برای من شنیدن سخنان نیکلاس براون بود که “شومنی” را به عنوان دوست پسر استفانی ، درِرک گفت. کلمن دومینگو را به عنوان دلال استیفانی ، X بازی می کنند. آریل استاچل در نقش شان ؛ جیسون میچل در نقش دیون ؛ نلسی سوفرانت در نقش گیل ؛ و تس مدیسون به عنوان هالیوود. وقتی می گویم برای این فیلم آماده نیستی به من اعتماد کن. اگر دوست دارید که باشید ، می توانید پیش پرده کامل را در بالا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>