تزئین کیک شیرین تأثیرگذاری فیلم های TikTok

[ad_1]

“بالای محتوا” گروهی از محتوا است – اعم از نمایش تلویزیونی ، فیلم یا فیلم – که همیشه می توانید برای بالا بردن روحیه یا کمک به آرامش به آنها اعتماد کنید. همه ما داریم برای برخی ، این می تواند طنز مانند باشد دوست دختر یا دفتر، فیلم های نوستالژیک مانند 10 چیزی که درباره ی تو متنفرم، یا حتی تماشای بازگشت به خانه های نظامی شاد در YouTube (دروغ نگویید ، همه ما آنها را زیر پا گذاشته ایم). خوب ، ما می خواهیم جدیدترین مطالب خود را به بالا معرفی کنیم: Robert of The Sweet Impact (thesweetimpact) ، که دارای یک حساب TikTok اختصاص داده شده به طراحی برخی از زیباترین و چشمگیرترین کیک هایی است که تا به حال به آن چشم دوخته ایم.

از فیلم های TikTok او اطلاع ندارید ، اما رابرت یک کیک هنرمند خودآموخته است! طرح های کیک زرق و برق دار او دیدن اینکه از ابتدا تا انتها با هم جمع شده اند مسحورکننده است و جذابیت شایان ستایش یک امتیاز اضافی است. کیک های او از خلاقیت های سنتی برای تولد ، تعطیلات و سالگردها گرفته تا موضوعات با جزئیات بیشتر مانند ریز ، کیک توت فرنگی و کریچ نان تست دارچین. به راحتی می توانستیم او را در تمام طول روز تماشا کنیم. برخی از موارد دلخواه ما را در طراحی های رابرت بررسی کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>