تشخیص پاتریشیا ویلیامز در تماس با ماما چگونه بود؟

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 20/03/2021 آغاز شده است - نام برنامه: با ماما تماس بگیرید - S10 - TX: n / a - قسمت: با ماما تماس بگیرید - S10 - محصولات عامیانه (شماره n / a) - نمایش های عکس: پرستار فیلیس کرین (LINDA BASSETT) ، پرستار تریکسی (HELEN GEORGE) ، پرستار لوسیل اندرسون (LEONIE ELLIOTT) - (C) Neal Street Productions - عکاس: Nicky Johnston

با ماما تماس بگیرید یک سری دهم از شرح اجتماعی تاریخی ، موارد جالب پزشکی و دوز زیبایی از نوستالژی فرار از زندگی است. راهبه ها و ماماهای دهه 1960 East End به یک ضربه نابجا تبدیل شده اند ، در حالی که پرچم فمینیسم را به اهتزاز در می آورند و شخصیت های منحصر به فردی را ارائه می دهند که قوس های شخصیت آنها با دقت نوشته شده انسانیت و اصالت را برای کسانی که در خانه با آنها هویت می یابند به ارمغان می آورد. به اندازه روز تازه ای که به صفحه نمایش ما رسید ، با ماما تماس بگیرید هیچ علائمی از کاهش سرعت وجود ندارد ، زیرا برای دو مجموعه دیگر تمدید شده است – تسکینی برای کسانی که هر هفته منتظر دیدن جزئیات پیچیده زیرمجموعه ها هستند ، برگرفته از خاطرات زندگی واقعی جنیفر وورت ، مامای جامعه قبلی.

اپیزود یکشنبه شب نوری را بر دانش پزشکی در حال تکامل دوره ای که نوبت به درمان بیماری های مرتبط با بارداری شایع اما قابل درمان می رسد ، روشن کرد. این داستان از طریق خانواده پاتریشیا ویلیامز (ساندرا ماروین) ، زنی پر از قلب و پس از چند سال تلاش برای بارداری مجدد ، از احتمال خوشامدگویی به فرزند سومش شاد شد. اما شادی پاتریشیا تحت الشعاع شرایطی قرار می گیرد که وی را با تبعیض و تمسخر پزشکان روبرو می کند و بارداری و تولد بعدی و هفته های اولیه زندگی پسرش را تحت الشعاع قرار می دهد.

پس از مراجعه به کلینیک مامایی برای معاینه معمول ، به پاتریشیا گفته شده است که او در حال افزایش وزن در سطحی سریعتر از حد طبیعی و سالم است. Shelagh هنگامی که توسط مامای دوست داشتنی Shelagh Turner (لورا ماین) معاینه می شود ، ابراز نگرانی در مورد اندازه بالقوه کودک می کند ، ترس هایی که بلافاصله توسط پاتریشیا برطرف می شود ، زیرا مادر باتجربه قبلاً با موفقیت یک بچه 9 و 10 پوندی داشته است. و هیچ مشکلی در مورد این که به همان روش پیش می رود ندارد. (من به عنوان فردی که خودم یک کودک 9 پوندی 10 دهانی تحویل داده ام ، فقط می توانم از حافظه خود غافل شوم و از نظر روحی و روانی پنج نفر از افراد غیرحرفه ای او را در انجام این کار برای بار سوم غرق کنم).

وقتی بعداً گلوکز در ادرار وی یافت می شود ، هرکسی که در سالهای اخیر بچه دار شده باشد و در یکی از قرارهای ملاقات با ماما شرکت کند ، احتمالاً این تشخیص را دیابت حاملگی نامیده است. طبق NHS ، دیابت حاملگی عبارت است از ایجاد سطح بالایی از قند خون در دوران بارداری ، جایی که قبلاً تشخیص دیابتی وجود نداشته است. این امر زمانی اتفاق می افتد که بارداری تقاضای بیشتری برای انسولین در بدن داشته باشد و بدن نمی تواند تقاضا را برآورده کند. معمول ترین زمان برای ارائه در سه ماهه سوم است ، اما ممکن است در هر مرحله اتفاق بیفتد – خبر خوب این است که به راحتی قابل درمان است و معمولاً پس از تولد کودک ناپدید می شود. علائم متفاوت است و زنان در معرض خطر معمولاً مورد غربالگری قرار می گیرند ، اما در مورد پاتریشیا ، تشنگی بیش از حد و بی حالی نیز به منزله تشدید تشخیص وی بود.

پاتریشیا رابطه زیبایی با ماما لوسیل اندرسون (لئونی الیوت) دارد و اگر هرگز مامایی وجود داشته باشد که آرزو می کنید در زندگی واقعی وجود داشته باشد ، این لوسیل است. با هم ، لوسیل و شلاغ اولین مطالعه در مورد دیابت بارداری را انجام دادند و مبارزه برای پاتریشیا را برای گرفتن آزمایشات مورد نیاز آغاز کردند. به سبک واقعی تاریخی ، این مورد مانع پزشکان می شود که فکر می کنند آنها بهتر می دانند و منجر به فرار پاتریشیا ویران شده از بیمارستانی می شود که برای آزمایش فرستاده شده است ، پس از اینکه به او اشتباه گفته شد (و بی ادبانه) او فقط باید پرخوری را متوقف کند. این بر روابط او با متخصصان مراقبت های بهداشتی تأثیر منفی می گذارد ، و در جایی که تیم او سعی در حمایت از وی داشته است ، موانع افزایش یافته و احساس تحقیر می شود.

پس از تولد در خانه ، پاتریشیا سرانجام به یک سزارین اضطراری نیاز دارد و کودک او باید نوعی رکورددار باشد که وزن آن به 13 پوند 8 اونس می رسد. با این حال ، واکنش او نسبت به نحوه زایمان فرزندش و دشواری هایی که او برای چگونگی از سرگیری فعالیت های عادی و مراقبت از پسرش ایجاد می کند ، واقعه ای را که بسیار مشتاقانه منتظر آن بود ، لکه دار می کند. تسکین وی در نهایت در انجام تشخیص قابل لمس است ، اگر با خاطرات ماندگار از نحوه درمان او خسته شود و این واقعیت که با درمان نشدن کودک ممکن است آسیب جدی ببیند. علاوه بر پیچیدگی های تحقیقات جدید در مورد بیماری تازه شناسایی شده ، این قسمت بر اهمیت کار گروهی هنگام تشخیص و تأکید بر نیازها و خواسته های بیمار تأکید داشت. این تقریباً یک مطالعه موردی کامل را برای چگونگی بهبود کار چند حرفه ای امروزی و نحوه برخورد با موارد فردی با عطوفت و شرافتی که شایسته آنها هستند ، انجام می دهد.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>