تصاویری از بازیگران بازی اویختن خط وظیفه


ما می دانیم که تنها ما نیستیم خط وظیفه. مجموعه BBC از زمان آغاز به کار خود در سال 2012 به لطف پیچش های جالب توجه داستان ، لحظات لبه صندلی و ستاره های مهمان باورنکردنی ، موارد زیر را ایجاد کرده است. در حالی که همه ما با صبر و حوصله منتظر فصل ششم این درام پلیسی هستیم که بسیار دوست داشتنی است ، فهمیدیم چه زمان بهتری برای بازگشت است و به خود یادآوری می کنیم که چقدر بازیگران سریال را ساخته اند و لذت می برد.

در حالی که شناخته شده است که افسران AC-12 به یکدیگر روی می آورند ، اما در زندگی واقعی ، به نظر می رسد ویکی مک کلور (دی. کیت فلمینگ) ، مارتین کامپستون (DS استیو آرنوت) و آدریان دانبار (سرپرست تد هستینگ) دوستان نزدیکتر باشید – همانطور که این عکسهای پشت صحنه تصدیق می کنند. علاوه بر این که در کنار هم بین افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، این سه نفر حتی به خاطر فیلمبرداری در مکان فیلمبرداری در بلفاست ، عصرها را با یادگیری خطوط و آشپزی با هم می گذرانند.

علاقه مندان می دانند که این درام محبوب بیش از یک سال است که از صفحه نمایش ما خارج شده است و به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، به نظر می رسد که هنوز مدتی صبر داریم تا پخش سریال شش. در حالی که فیلمبرداری از اوایل سال 2020 آغاز شد ، به دلیل محدودیت های قفل کردن ، به سرعت متوقف شد. تیراندازی در اوایل سپتامبر دوباره آغاز شد و گزارش شده است که پایان یافته است. بحث در مورد سری جدید در صبحانه بی بی سی هفته گذشته ، مک کلور تایید کرد که فیلمبرداری برای سریال شش “در حد امکان” است ، و نشان داد که بینندگان می توانند انتظار داشته باشند یک سریال “پر از همه چیز” باشد. بنابراین ، در حالی که منتظر به روزرسانی بیشتر در مورد سری شش هستیم ، این عکسها و فیلم های جالب را ببینید خط وظیفه بازیگرانی که آرزو می کنند شما آرزو داشته باشید که بخشی از AC-12 باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>