تصاویری از بازیگران بازی اویختن خط وظیفه

[ad_1]

ما می دانیم که تنها ما نیستیم خط وظیفه. مجموعه BBC از زمان آغاز به کار خود در سال 2012 به لطف پیچش های جالب توجه داستان ، لحظات لبه صندلی و ستاره های مهمان باورنکردنی ، موارد زیر را ایجاد کرده است. در حالی که همه ما با صبر و حوصله منتظر فصل ششم این درام پلیسی هستیم که بسیار دوست داشتنی است ، فهمیدیم چه زمان بهتری برای بازگشت است و به خود یادآوری می کنیم که چقدر بازیگران سریال را ساخته اند و لذت می برد.

در حالی که شناخته شده است که افسران AC-12 به یکدیگر روی می آورند ، اما در زندگی واقعی ، به نظر می رسد ویکی مک کلور (دی. کیت فلمینگ) ، مارتین کامپستون (DS استیو آرنوت) و آدریان دانبار (سرپرست تد هستینگ) دوستان نزدیکتر باشید – همانطور که این عکسهای پشت صحنه تصدیق می کنند. علاوه بر این که در کنار هم بین افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، این سه نفر حتی به خاطر فیلمبرداری در مکان فیلمبرداری در بلفاست ، عصرها را با یادگیری خطوط و آشپزی با هم می گذرانند.

علاقه مندان می دانند که این درام محبوب بیش از یک سال است که از صفحه نمایش ما خارج شده است و به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، به نظر می رسد که هنوز مدتی صبر داریم تا پخش سریال شش. در حالی که فیلمبرداری از اوایل سال 2020 آغاز شد ، به دلیل محدودیت های قفل کردن ، به سرعت متوقف شد. تیراندازی در اوایل سپتامبر دوباره آغاز شد و گزارش شده است که پایان یافته است. بحث در مورد سری جدید در صبحانه بی بی سی هفته گذشته ، مک کلور تایید کرد که فیلمبرداری برای سریال شش “در حد امکان” است ، و نشان داد که بینندگان می توانند انتظار داشته باشند یک سریال “پر از همه چیز” باشد. بنابراین ، در حالی که منتظر به روزرسانی بیشتر در مورد سری شش هستیم ، این عکسها و فیلم های جالب را ببینید خط وظیفه بازیگرانی که آرزو می کنند شما آرزو داشته باشید که بخشی از AC-12 باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>