تصاویر بن افلک و جنیفر لوپز Throwback

[ad_1]

در اوایل دهه 2000 ، بن افلک و جنیفر لوپز با روابط پر سر و صدای خود در هالیوود خبرساز شدند. این زوج برای اولین بار در ژوئیه 2002 ، پس از ملاقات در صحنه فیلم خود ، با یکدیگر رابطه برقرار کردند جیگلی، و بعداً چند ماه بعد در ماه نوامبر نامزد کرد. کمتر از یک سال بعد ، عروسی آنها به دلیل “توجه بیش از حد رسانه ها” به تعویق افتاد ، که منجر به جدایی آنها در ژانویه 2004 شد. در حالی که این دو نفر سرانجام با افراد دیگر رفتند ، آنها از گفتگو در مورد رابطه خود با مطبوعات ، با اشاره جن به آن “یک عشق واقعی” در مصاحبه با مردم. اگر کمی احساس نوستالژی کنید ، قطعاً از این عکسهای برگشت باورنکردنی زن و شوهر یک لگد خواهید زد.

در اوایل دهه 2000 ، بن افلک و جنیفر لوپز با روابط پر سر و صدای خود در هالیوود خبرساز شدند. این زوج برای اولین بار در ژوئیه 2002 ، پس از دیدار در صحنه فیلم خود ، با یکدیگر رابطه برقرار کردند جیگلی، و بعداً چند ماه بعد در ماه نوامبر نامزد کرد. کمتر از یک سال بعد ، عروسی آنها به دلیل “توجه بیش از حد رسانه ها” به تعویق افتاد ، که منجر به جدایی آنها در ژانویه 2004 شد. در حالی که این دو نفر سرانجام با افراد دیگر رفتند ، آنها از گفتگو در مورد رابطه خود با مطبوعات ، با اشاره جن به آن “یک عشق واقعی” در مصاحبه با مردم.

سریع به امروز منتقل می شود ، و این دو بار دیگر خبرساز هستند مردم گزارش داد که آنها پس از جدایی جن از الکس رودریگز ، وقت خود را سپری کرده اند. یک منبع به نشریه گفت: “آنها دوست هستند. آنها همیشه دوست بوده اند و طی سالها یکدیگر را دیده اند.” اگر کمی احساس نوستالژی کنید ، قطعاً از این عکسهای برگشت باورنکردنی زن و شوهر سابق لگد خواهید زد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>