تصاویر دوستی Jonathan Van Ness و Nicola Coughlan

[ad_1]

وقتی صحبت از افراد مشهوری می شود که من علاقه زیادی به آنها دارم ، تعداد کمی از آنها رتبه بالاتری دارند چشم کویرجاناتان ون نس و دختران درینیکولا کاگلان. من حتی متوجه نشدم که برای دوست شدن به این دو روح فرشته کودک ناب نیاز دارم تا اینکه ناگهان از راه دور ، از طریق شبکه های اجتماعی ، شروع به تشویق یکدیگر کردند.

رابطه عاشقانه این دو (افلاطونی) برای اولین بار در 14 ژانویه ، 2019 ، زمانی که آشکار شد نیکولا عکسی با جاناتان را در توییتر منتشر کرد و آن را با عنوان نوشت: “Obv in love”. ” از آن زمان ، آنها جشن گرفتند كه ایرلند شمالی ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین را كه در سال جدید با هم برگزار شد ، قانونی كرد و این آخر هفته ، برای تولد نیكولا در لندن جشن گرفت.

اما به نظر می رسد عشق از مدت ها قبل از ارسال اولین عکس خود با هم در ژانویه گذشته آغاز شده است. در مارس 2018 ، نیکولا ویدئویی را در توییتر خود منتشر کرد و یک کاپشن سفارشی را که خودش ساخته بود به نمایش می گذارد ، که در آن صورت جاناتان در جلو و مرکز قرار دارد. بنابراین ، اخلاق داستان این است که ، تیم ها واقعاً رویاها محقق می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>