تصاویر زن و شوهر مشهور لورا ویتمور و آیین استرلینگ

[ad_1]

بیشتر اوقات تابستان ، آیین استرلینگ روزهای خود را صرف سرگرم کردن در روابط دیگران می کند ، زیرا هر قسمت را روایت می کند جزیره عشق. “صدای ویلا” ممکن است سهم خوبی از اظهار نظرهای خودپسندانه در این راه داشته باشد ، اما او در واقع حق دارد قضاوت راجع به سوits استفاده های رمانتیک همه آن جزیره نشینان داشته باشد. . . زیرا در زندگی واقعی ، او خوشبختانه با ستاره و جریان همکار تلویزیون دوست دارد جزیره عشق میزبان لورا ویتمور ، و آنها واقعاً زن و شوهرترین زن و شوهر را تشکیل می دهند.

آیین و لورا ظاهراً در سال 2016 با هم ملاقات کرده اند اما تنها یک سال بعد رابطه را شروع نکردند آنها در حال حاضر در لندن با هم زندگی می کنند و اخیراً از اولین فرزندشان ، یک دختر بچه استقبال کردند. و گرچه آنها تمایل دارند در هنگام مصاحبه از پرسش های شخصی طفره بروند ، آنها تعداد زیادی عکس شیرین را در حسابهای مربوط به اینستاگرام خود به اشتراک می گذارند ، و ما را به عشق عاشقانه خود نگاه می کند کاملاً واضح است که این زوج با هم بسیار سرگرم می شوند ، خواه در جشنواره ای شرکت کنند یا در تعطیلات. برای دیدن دقیق برخی از بهترین لحظات آنها به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>