تصاویر عروسی آریانا گراند و دالتون گومز

[ad_1]

وقتی آریانا گراند و دالتون گومز هفته گذشته ازدواج خود را تأیید کردند ، ما از واقعیت “کوچک و صمیمی” مراسم آنها چیز زیادی نداشتیم. نماینده خواننده تایید کرد: “اتاق بسیار شاد و پر از عشق بود. زن و شوهر و هر دو خانواده نمی توانستند خوشبخت تر باشند.” مردم، باعث می شود کاش در اتاقی باشیم که اتفاق افتاده است. اکنون ، با تشکر از Vogue با تصاویری از استفان کوهلی ، بالاخره نگاهی به عروسی این زوج می اندازیم. از مکان گرفته تا اینکه چه کسی او را در این مراسم به خانه خود واگذاشته است ، همه آنچه در مورد عروسی های تازه عروس آموخته ایم پیش رو است.

  • پس از نامزدی در دسامبر سال 2020 ، هر دو آریانا و دالتون می دانستند که می خواهند عروسی را در خانه انجام دهند. این رویداد در خانه اش در مونتسیتو ، کالیفرنیا ، در تاریخ 15 مه برگزار شد.
  • آریانا پس از آنکه این دو نفر در Met Gala پیمانی بستند که ورا لباس روز عروسی خود را ببندد ، Vera Wang را به تن کرد.
  • گوشواره های مروارید و الماس که آریانا از آن استفاده کرد ، متناسب با انگشتر نامزدی او انتخاب شده است ، و یک گوشه وارونه برای مطابقت با او انتخاب شده است شیرین کننده زیبایی شناسی
  • کمتر از 20 دوست و خانواده نزدیک در این مراسم شرکت کردند.
  • برخلاف آهنگ او “متشکرم ، بعدی” که فقط مادرش جوآن گراند او را در راهرو قدم می زد ، پدر آریانا اد بوترا و جوآن او را هدیه دادند.
  • این زوج گفتند که نذوراتشان با نور شمع در زیر گلهای آویزان روشن شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>