تفاوت Fearless (نسخه تیلور) با نسخه اصلی چیست؟

[ad_1]

وقتی تیلور سوئیفت تصمیم گرفت آلبوم 2008 برنده جایزه گرمی خود را دوباره ضبط کند نترس، او می دانست که این کار با زحمت دقیق انجام می شود. او فقط 13 سال بعد داشت پا به کفش خودش می گذاشت ، و سعی می کرد صدای خودش را به شکلی تکرار کند که برای خودش و طرفدارانش معتبر باشد. با گوش دادن به آلبوم (نسخه تیلور) ، بسیار قابل توجه است که تا چه اندازه به نسخه اصلی که او باقی مانده وفادار است ، و همچنین جالب است که تفاوت های ظریف را مشاهده کنید – همانطور که بسیاری از Swifties در شبکه های اجتماعی دارند.

همانطور که سوئیفت گفت مردم، او می خواست “نسبت به ملودی های اولیه” نسخه اصلی بسیار وفادار بماند نترس آلبوم وی توضیح داد: “ما واقعاً وارد کار شدیم و سعی کردیم نسخه” همان اما بهتر “را ایجاد کنیم.” “ما همان قطعاتی را که در ابتدا برای این آهنگ ها آرزو داشتم ، حفظ کردیم. اما اگر راهی وجود داشت که بتوانیم کیفیت صوتی را بهبود ببخشیم ، این کار را کردیم.”

تغییراتی که سوئیفت از 2008 تا 2021 ایجاد کرده است تقریباً غیرقابل تشخیص است ، اما طرفداران اختصاصی آهنگ های مربوط به هر تغییر نت ، تغییر شکل و بله ، حتی یک خنده متفاوت را با یکدیگر مقایسه کرده اند. سوئیفت این اصلاحات را عمداً انجام داده ، “خط به خط” می رود و “هر آوازی” را گوش می دهد تا هر گونه پیشرفت را صلاح بداند. “اما من واقعاً می خواستم این کاملاً منطبق با آنچه در ابتدا فکر می کردم و آنچه در ابتدا نوشتم باشد. اما بهتر. بدیهی است.”

بررسی کنید نترس اختلافاتی که طرفداران تاکنون مشاهده کرده اند ، در ویدیوهای TikToker @ samarramy در زیر وارد شده است. این تغییرات نشان می دهد که سوئیفت در دهه گذشته به عنوان یک نوازنده چقدر رشد کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>