تماشای تقلید مسخره آمیز از الکسیس رز در حال انجام روابط عمومی برای واکسن COVID

[ad_1]

carrottlime

صادقانه بگذارید الکسیس رز مسئول توزیع واکسن باشد # کمدی # فیپ # الکسیسروز # اسچیتس کریک # فوریو

sound صدای اصلی – caroline🥕🍋

برای تزریق واکسن COVID-19 نیازی به اقناع ندارم. از زمانی که برای اولین بار اعلام شد عکسهای Pfizer و Moderna از ماهها قبل تأییدیه FDA را دریافت کرده اند ، آستین من به طور دائمی بالا زده است. من هر هفته لیست واجد شرایط بودن را بررسی می کنم و منتظر احتمال تب و بدن درد یکی از بزرگترین دستاوردهای علمی تاریخ هستم. اما اگر من انجام داد به برخی از اقناع های اضافی نیاز دارید ، هیچ کس بهتر از الکسیس رز برای این کار وجود ندارد.

در 28 فوریه ، کارولین بورک ، خالق TikTok میخ را میخکوب کرد اگر چه طور باشد نهر شیتیک روزنامه نگار مقیم مقابله با واکسن را انجام داد ، و ایده های او – مانند برداشت او از الکسیس – طلا است. بورک قبل از اینکه از “دیوید” تماس بگیرد ، که به طور طبیعی می خواهد خط را کنار بگذارد ، می گوید: “من فکر می کردم که شاید بتوانیم مانند اثرات جانبی آن را سرگرم کننده تر کنیم.” واکسنی که چین و چروکهایی را که پس از یک سال استفاده از وب برای ضدعفونی کردن دستمال مرطوب ایجاد کرده ام ، از بین ببرد؟ هوم ، فروخته شد فیلم درخشان بورک را در بالا مشاهده کنید و سپس برای دریافت واکسن ثبت نام کنید ، زیرا زمان آن گذشته است که بگوییم: “خداحافظ ، COVID!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>