تماشای تقلید TikTok از الکسیس رز در حال خواندن “خوب 4 U”

[ad_1]

SCHITT'S CREEK ، آنی مورفی ،

منبع تصویر: مجموعه اورت

کل صفحه TikTok من برای شما در چند روز گذشته تقریباً دارای فیلمهای بدون توقف است که از اولیویا رودریگو الهام گرفته شده است ترش آلبوم – همانطور که باید. اما میا چریس هال اخیراً تقلیدی را منتشر کرده است که خود را متمایز می کند و آلبوم خانم رودریگو را با یکی دیگر از عشق های فرهنگ پاپ من ترکیب می کند: نهر شیت. هال تصور می کرد که شنیدن الکسیس رز در هنگام خواندن قطعه پاپ پانک رودریگو “Good 4 U” چگونه است و باور کنید یا نه ، این ترکیب به طرز خارق العاده ای کار می کند.

هال پا در کفش الکسیس کرد و وانمود کرد که معاشرت با دوست پسرش تد جنجال می کند. هال کاملاً میخ و صدا و شیوه های الکسی را میخکوب کرد و گفت: “شما خوشحال و سالم به نظر می آیید.” “نه من ، اگر تا به حال به پرسیدن اهمیت داده اید.” من کاملاً می توانستم این صحنه را در نهر شیت قسمت ، و رودریگو باید موافقت کند ، زیرا او مهر تایید خود را به آن داد. ویدیوی هال از خواننده “Deja Vu” که “Iconic” را روی ویدئو نوشت ، نظر گرفت. برای دیدن بازگشت هال به هتل متل رز ، کلیپ زیر را تماشا کنید.

miacherisehall

:)livbedumb #oliviarorigo # good4u #schittscreek #alexisrose

sound صدای اصلی – میا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>