تماشای ویدئو “Teloton” جیمی کیمل زنده با تمسخر Peloton

[ad_1]

اگر کسی را با دوچرخه Peloton می شناسید ، پس شخصی را می شناسید که در مورد Peloton سکوت نمی کند. به نظر می رسد صحبت های کوچک همیشه به سکوهای تناسب اندام تبدیل می شود: آنها رکورد شخصی خود را به دست آوردند ، آنها در 10 جدول برتر جدول رده بندی قرار گرفتند ، کودی ریگسبی خنده دار است ، آنها 200 رانندگی انجام داده اند ، و غیره مردم عاشق ارسال پست های خود در Instagram Stories of ” فقط سوار 20 دقیقه ای سوار شوید! ” و اینکه آنها “امروز در کلاس فریاد زدند!”

من دوچرخه سواری داخل سالن را به اندازه بقیه دوست دارم ، اما همیشه حال و هوای گفتگو با دوستانم در این مورد را ندارم و هر سواری را برای خود بازمی گردم و برنده می شوم. جیمی کیمل و تیمش در جیمی کیمل زنده موافقت کنید ، به همین دلیل آنها این طرح قابل طرح با نام “Teloton” را ایجاد کردند. ایده این است که کاربران Peloton می توانند به جای خطای دوستان خود با یک خط تلفن تماس بگیرند و در مورد Pelotons خود سر و صدا کنند.

این یک مفهوم نبوغی است که ای کاش وجود داشت. تنها مشکل این است که اپراتورهای تلفن در انتهای دیگر به همان اندازه خسته می شوند. طرح خنده دار بالا را تماشا کنید ، و مطمئن باشید که با همه دوستان شیفته Peloton خود به اشتراک می گذارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>