تمام درس های Joe Wicks PE 2021 را تماشا کنید

[ad_1]

طرفدار مورد علاقه ملت برای ورزش ، جو ویکس ، با “PE With Joe” در سال 2021 بازگشته است تا همه را در حین قفل سوم به دلیل شیوع ویروس کرونا فعال نگه دارد. با تعطیل بودن مدارس برای اکثر کودکان ، بسیاری از والدین دوباره خود را مجبور به تربیت فرزندانشان در مدرسه می دانند و می توانند از ورزش مطمئن شوند. خوشبختانه جو قرار است آماده باشد تا “نگه دارد [kids’] فعالیت های آنجا ، [to help] انرژی آنها ، خلق و خوی آنها ، سلامت روانی آنها “، او در یک پست اینستاگرامی با اعلام این خبر گفت.

جو برای کمک به بچه ها فعال است و مقداری از انرژی را می سوزاند و صبح به پدر و مادر 20 دقیقه آرامش می دهد ، دوره های آموزشی PE را به صورت رایگان برگزار می کند. جلسات سه روز در هفته برگزار می شود: دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه. درس PE در 11 ژانویه آغاز می شود ، ساعت 9 صبح به وقت گرینویچ آغاز می شود و رایگان است. همه ویدئوها از طریق حساب YouTube YouTube ، The Body Coach TV به صورت مستقیم پخش می شوند.

جو برای اولین بار “PE With Joe” را در ماه مارس و در ابتدای بیماری همه گیر و اولین قفل ملی آغاز کرد ، زمانی که او هر روز صبح روز هفته به مدت 13 هفته میزبان تمرینات بود ، با 80 میلیون بازدید و 580،000 پوند برای موسسات خیریه NHS Together. وی همچنین با گذراندن یک کلاس 24 ساعته PE ، به طور زنده در تلویزیون بیش از 2 میلیون پوند برای کودکان بی سیم BBC نیاز داشت.

ما مطمئن هستیم که والدین از خبر بازگشت PE With Jo به هیجان آمده اند. با ادامه کار ، پیوندهایی را به تمام تمرینات Lockdown 3.0 جو اضافه خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>