تمام زیبایی های تینا فی و ایمی پولر از گلدن گلوب 2021

[ad_1]

یکشنبه شب هفتاد و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب و با تینا فی و امی پهلر میزبان دوباره ، حتماً یک نمایش جهنمی خواهد بود – خصوصاً از آنجا که آنها برای اولین بار از سواحل مخالف میزبانی می کنند. البته ، ما اینجا هستیم جذابیت ما از زیبایی خود بیشتر هیجان زده هستند ، بنابراین ما با هنرمندان آرایش مولی استرن و گیتا باس آشنا شدیم تا با الهام از آنها ، اجرای هر ظاهر و البته همه محصولاتی که برای تحقق بخشیدن به این جادو استفاده می کردند ، بیشتر بدانیم.

هر دو هنرمند با آماده سازی چهره بازیگران با استفاده از ابزار تحریک کننده Fascia شروع به کار کردند ، که به جمع شدن و سفت شدن پوست کمک می کند. برای ظاهر فرش قرمز ، هر دو بازیگر آرایش نسبتاً کمی را انتخاب کرده اند ، با آستر مشکی ظریف برای تعریف چشم ، پوست شبنم ، درخشان و برخی از رژگونه و لب صورتی و برهنه نرم.

باس از آرایش صورت فی می گوید: “برای یک چهره بی عیب و نقص ، من چند قطره از Beautycounter Featherweight Skin Twin Featherweight Foundation را در نور 230 و متوسط ​​310 قرار دادم ، و سپس در صورت لزوم ، کانسیلر خامه ای Skin Twin را در نور 2 اضافه کردم ،” “سپس ، برای افزودن گرما به پوست ، من Radiant All Over Bronzer را در Surf جایی که به طور طبیعی آفتاب می زد چرخاندم ، و سپس Color Pinch Cream Blusher را در Hibiscus به سیب گونه ها لایه بندی کردم.”

باس روی ابروهای خود از مداد رنگی Color Define Brow در مدیوم استفاده کرد تا جلوه ای کامل و پرتحرک داشته باشد. “برای ایجاد یک چشم دودی [on Fey]خطوط مژه فوقانی و پایین او را با مداد Color Outline در بنفش خط کشیدم و آن را با یک برس نرم لکه زدم. “سپس سایه چشم برنز را روی درپوش لایه بندی کردم و سایه آلو تیره را روی آستر برای یک لکه زدم جلوه دودی ، و برای مژه های برنده جایزه ، چند لایه ریمل Volumizing استفاده کردم و سپس مژه های LoveSeen را در Inez اضافه کردم. “

سرانجام ، باس با رژ لب Color Intense Beautycounter در Brunch و لایه لایه Beyond Gloss در Peony ، لب برهنه گلگون به لب داد.

دیمیتریوس کامبوریس
بیورلی هیلز ، کالیفرنیا: هفتاد و هشتمین دوره جوایز جهانی GOLDEN GLOBE – در تصویر: ایمی پولر ، میزبان همکار ، در هفتاد و هشتمین دوره جوایز سالانه گلدن گلوب در بورلی هیلتون شرکت کرد و در 28 فوریه 2021 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا پخش شد. – (عکس از تاد ویلیامسون / NBC / NBCU Photo Bank از طریق گتی ایماژ)تاد ویلیامسون / NBC

به اندازه کافی مضحک ، هر دو ستاره به دنبال مدل های موی مشابه نیز بودند: امواج شل و حجیم با درخشش زیاد. با این حال ، شایان ذکر است که پهلر برای یک قسمت میانی رفت ، در حالی که فی برای یک قسمت کناری ، که در نهایت آنها را کاملا متفاوت نشان می دهد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


زیبایی های شگفت انگیزتر از گلوب امسال:


خواندن تمام شد؟ دالی پرتون را ببینید که تکامل نگاه نمادین خود را از بین می برد:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>