تمام صحنه های اولیویا رودریگو را در New Girl تماشا کنید

[ad_1]

از زمان انتشار اولین آلبوم او ، ترش، اولیویا رودریگو ظاهراً همه جا بوده است ، از جمله یک قسمت قدیمی یکی از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه ما. قبل از بازی در نقش نینی در High School Musical: The Musical: The Series رودریگو به نیک میلر ، جیک جانسون ، کمک می کرد تا بفهمد با کجا باید برود The Pepperwood Chronicles در فصل ششم از دختر جدید.

اپیزود رودریگو ، با عنوان “بزرگسال جوان” ، روز جسیکا زوئی دشانل را می بیند که از نیک کمک می گیرد تا سعی کند نوجوانان “باحال” را تحت تأثیر قرار دهد. همه چیز کمی آرام پیش می رود زیرا نوجوانان ، شامل رودریگو ، شروع به بت پرستی از نیک و تواریخ Pepperwood در حالی که احترام خود را نسبت به جس از دست داد. رودریگو در این کلیپ می گوید: “شما از یک نوع به یک نوع جالب تبدیل شدید تا کاملاً باحال ترین”. اگر تا به حال خواسته اید ببینید رودریگو به دشانل عذرخواهی نوشته شده توسط جانسون می پردازد ، این فرصت شماست. تمام صحنه های رودریگو را می توانید از مشاهده کنید دختر جدید در فیلم کامل بالا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>