تمرین آموزش قدرت برای مبتدیان

[ad_1]

ارائه تمرینات قدرتی در تمرینات شما قطعاً یک حرکت ترسناک به نظر می رسد ، اما روش های زیادی وجود دارد که می توانید در این قسمت جدید از سفر تناسب اندام خود راحت باشید. برای اولین بار ، شما لازم نیست که مستقیم به کار هالتر بپرد. تمرینات قدرتی شامل تمرینات با وزن بدن است که می تواند با دمبل نیز تقویت شود. کوری فلپس ، متخصص تغذیه ، مربی شخصی NASM ، مربی گواهی شده BASI Pilates ، مربی TRX و مربیگری و خالق برنامه تناسب اندام Cultivate365 ، برای کمک به شما در انجام اقدامات مناسب برای مبتدیان ، به شما کمک می کند تا به هر سطحی کمک کند بر حرکات بنیادی مسلط شوید.

بزرگترین توصیه کوری: “او به POPSUGAR گفت:” این کار را ساده انجام دهید ، از کوچک شروع کنید و از آنجا بسازید. “اگر در آغاز کار بیش از حد انجام دهید ، ممکن است بیش از حد زخم شوید ، که می تواند دلسرد کننده باشد و در نهایت شما را از حفظ یک برنامه ثابت باز دارد.”

تمرین وی در زیر گروه های اصلی عضلانی را هدف قرار می دهد و به عنوان یک روش مفید برای اندازه گیری پیشرفت شما عمل می کند. هنگامی که توانستید 15 تکرار را با سهولت انجام دهید ، وقت آن است که به وزنه های سنگین تر بروید.

تمرین:

  • اسکوات
  • لنج های پیاده روی
  • پرس های شانه
  • فر موهای دو سر
  • الحاقات سه سر بازو
  • شکاف معکوس

10 تا 12 تکرار برای هر حرکت در مجموع چهار ست را کامل کنید. چالش کافی ندارید؟ در کل پنج ست تکرارهای خود را به 12 تا 15 بار افزایش دهید.

حرکت های پیش رو را ببینید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>