توسل به راه اندازی برند مد بهشت ​​با مدل های دیجیتالاولین مجموعه لباس «آنتارس» با نام تجاری Appeal to Heaven مستقر در لندن از ستاره ها الهام گرفته شده است ، زیرا گرچه آنها بسیار دور هستند ، اما همه ما جشن می گیریم و از آنها معنی می گیریم. آنتارس دارای یقه های لاک پشتی دوم ، شلوار استرچ و روسری های ابریشمی بزرگ است که با اولین چاپ اصلی این برند ایجاد شده و از بازتاب آب تقلید می کند.

آنتارس از صورت فلکی عقرب نامگذاری شده است ، که بنیانگذاران نازنین شهنواز و آستین میلن توضیح می دهند “برجسته در اساطیر از سراسر جهان با ارتباط با قلب ، خدایان ، حاکمان و خالقان است. الگوی ما به طور همزمان طبیعی و مصنوعی به نظر می رسد ، گویی هر نوع از آنها از طریق یک برنامه رایانه ای اجرا شده است که باعث تحریف و انحراف آن شده است. این نوعی ابهام خاطره انگیز است که ما دوست داریم. “

“علاوه بر ارجاعات و جهتاتی که قبلاً ذکر شد ، ما در خیابانهای خلوت لندن الهام زیادی یافتیم. بدون درگیری معمول کارمندان اداری و گردشگران ، مرکز شهر ماههاست ساکت و آرام است و احساس خالی بودن می کند بوم ، رسیده برای اختراع مجدد ، “درخواست به بهشت ​​به POPSUGAR گفت.

این برند با هنرمند دیجیتال مستقر در هنگ کنگ Ruby Gloom برای طراحی آواتارهای آینده نگرانه بر اساس مدل های زندگی واقعی جازل زاناگوتی ، موسیقیدان ابرا و هنرمند تجسمی پرنسس گلوم برای این کمپین همکاری کرد دامنه Antares by Appeal to Heaven از 180 تا 295 £ است و اندازه آن از XS تا L. است. برای مطالعه دقیق تر ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>