توییتر نسبت به پیوستن شانون سینگ به بازیگران جزیره عشق واکنش نشان داد

[ad_1]

بازیگران امسال جزیره عشق بیش از یک دلیل ، این سریال باعث شده است طرفداران این نمایش کاملاً هیجان زده باشند برای بازگشت دوست داشتنی نمایش دوستیابی. اولاً ، لغو ناخوشایند سریال سال گذشته ، به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، باعث شده است که بینندگان مشتاقانه منتظر خبر بازگشت این سریال باشند که در ماه مارس اعلام شد. در مرحله دوم ، اخباری که نمادین است جزیره عشق بطری های آب دوباره اصلاح می شوند ، طرفداران شگفت آور مشتاق بازدید از این بطری ها هستند جزیره عشق برای خرید بطری های به روز شده خرید کنید (انصافاً ، بطری ها ظاهر خوبی دارند). سرانجام ، معرفی شدن به خود شرکت کنندگان سطح هیجان طرفداران را به شدت جدی تر کرده است.

با این حال ، به طور خاص یک مسابقه دهنده وجود دارد که به نظر می رسد همه در مورد آن صحبت می کنند: شانون سینگ. مشارکت سینگ در این نمایش یکی از اولین شرکت کنندگان مسابقه هندی در این نمایش منجر به بسیار از تفسیر در توییتر ، بیشتر از جامعه آسیای جنوبی این پلت فرم. مفهوم بازنمایی مثبت نیز به دلیل مذهب سیک که نام خانوادگی سینگ با آن مرتبط است زیر سوال رفته است. به طور سنتی ، آیین سیک طرفداران سیک را برای جلوگیری از کوتاه کردن موهایشان ، خوردن گوشت ، و از نظر فرهنگی ، نشان دادن پوست بیش از حد اخم می کند. در نتیجه ، گذشته شانون به عنوان یک مدل پر زرق و برق ، سوالات زیادی را در مورد عدم احترام به استفاده از نام خانوادگی یا عدم استفاده از نام خانوادگی در توییتر ایجاد کرده است و اینکه آیا ورود وی به ویلا مشکلی ایجاد می کند یا نه.

گفته می شود ، اولین مسابقه زن هندی که به جمع بازیگران در درجه اول بدون تنوع پیوست ، منجر به واکنش های مثبت طرفداران نیز شده است ، از قبل آماده ریشه کن کردن و حمایت از سفر او شده اند. من شخصاً به این واقعیت اعتقاد دارم که دین ، ​​میراث یا فرهنگ شما نیازی به تعریف شما ندارد و مشتاقانه منتظر دیدن نوع دیگری از نمایش روی صفحه هستم ، شاید یکی از آنها – زن سیک جوانی که در دنیای غرب بزرگ می شود و خود را بسیار مذهبی نمی داند – می تواند کمی بیشتر از سایر اعضای بازیگر رابطه برقرار کند. خوشبختانه ، من تنها کسی نیستم که چنین احساسی دارم ، و اتفاقاً تعدادی از زنان جوان جنوب آسیا در توییتر موافقت می کنند.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید طرفداران چه چیزی را دوست دارند جزیره عشق باید در مورد پیوستن شانون سینگ به ویلا بگوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>