تکنیک رنگ مو “Curlyage” چیست؟

[ad_1]

اگر تا به حال به رنگ آمیزی موهای خود فکر کرده اید ، احتمال زیادی وجود دارد که شما راجع به مدل موی سر شنیده اید. برای افراد ناآگاه ، balayage نه به اندازه یک رنگ مو ، بلکه یک روش رنگ آمیزی است که در آن یک آرایشگر رنگ را در یک حرکت گسترده اعمال می کند – این کلمه خود فرانسوی است و به معنی “جارو کردن” یا “رنگ آمیزی” است. تا موها را به تدریج روشن کرده و جلوه ای طبیعی و آفتابی ببخشند. این روش چندین سال است که در رسانه های اجتماعی محبوبیت زیادی دارد ، اما سبک رنگ آمیزی کمی جدیدی وجود دارد که در چند ماه گذشته در تمام خوراک های اینستاگرام ما وجود داشته است:

موج دار کردن توسط جمال ادموندز ، رنگارنگ و متخصص Redken و Mizani ساخته شده است ، اما تغییر جزئی در روش balayage است ، با این تفاوت که این نسخه به طور خاص برای افرادی که موهای فر و مو دارند ، سفارشی شده است.

وی به POPSUGAR گفت: “باید توجه داشته باشید كه نور بر روی موهای صاف در مقابل موهای دارای بافت متفاوت منعكس می شود. “Curlyage و balayage به این معنا هستند که شما در هر دو حالت تکنیک روشن کننده را روی مو می کشید ، اما به دلیل قرارگیری سفارشی و تمرکز بر محافظت از یکپارچگی فرها ، فر کردن متفاوت است.”

به گفته ادموندز ، سه عامل در نظر گرفته شده برای مشتریانی که موهای فرفری دارند و متقاضی روش موی زخم هستند: تراکم مو ، تخلخل و کشش آن.

ادموندز گفت: “این سه عامل جایی را كه من برجسته ها را قرار می دهم ، نحوه فرمول كردن ماده روشن كننده و چه سطحی از سازنده یا” لیفت “را برای فرمول سبک كننده ایجاد می كنند. “قانون اساسی من هنگام روشن کردن موهای بافت این است که از نرم کننده کم استفاده کنید و به آرامی بلند شوید.” این روش تضمین می کند که موها با خیال راحت و بدون آسیب رساندن به الگوی فر ، رنگ می شوند و موهای روشن همچنان صاف یا موج دار به نظر می رسند.

برای درک بهتر موهای زخم و شکل ظاهری ، به عکسهای پیش رو نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>