تیراندازی های کمانهای ساخته شده از دوآ لیپا در ویدئو “رفتار” از پاپ اسموک

[ad_1]

دعا لیپا همیشه دوست دارد همه چیز را با موهایش بیرون بیاورد – واقعاً چیزی به عنوان یک روز موی بد با او وجود ندارد. یک روز می توانست موهای بلوند صاف و بلوند داشته باشد و روز دیگر ، موهای بلند و مشکی مانند شر داشته باشد. در حال حاضر ، او دوباره تعریف می کند که مدل موهای بی نظیر در موزیک ویدئوی پاپ اسموک فقید برای آهنگ “Demeanor” که برای اولین بار در 29 ژوئیه پخش شد ، چگونه است.

قبل از اولین پخش موزیک ویدئو ، او چند عکس از ظاهر خود را در روز چهارشنبه 28 ژوئیه از طریق اینستاگرام به اشتراک گذاشت. موهای براق و سیاه او – به طور خاص ، دو کمان که تاج سر او را تزئین می کنند – برجسته هستند. آرایشگر و مدیر خلاق جهانی Color Wow Hair ، کریس اپلتون ، مسئول ظاهر است. اپلتون در پست اینستاگرام خود تجزیه ای از محصولات مورد استفاده برای ایجاد ظاهر ارائه نکرده است ، اما ما فقط می توانیم آن را حدس بزنیم زیاد از اسپری مو برای کمک به حفظ شکل کمان ها استفاده شد.

در عکس ها ، کمان ها مانند کمان های ساتن سیاه معمولی به نظر می رسند ، اما در واقع از تارهای مو ساخته شده اند ، همانطور که اپلتون در 29 ژوئیه با پست خود در اینستاگرام تایید کرد.

این ویدئو نمای دقیق تری از کمان ها را ارائه می دهد. در حالی که دعا و گروهش در 15 ثانیه پایانی ویدیو برای نان تست جمع می شوند ، دوربین کمان های او (و همه رشته های جداگانه ای که آنها را تشکیل می دهد) را می گیرد و نور را از پشت می گیرد ، هنر پیچیده ای را که برای ایجاد ایجاد شده است ، بیشتر نشان می دهد آنها اگر می خواهید از هنرمندی Appleton بیشتر شگفت زده شوید ، ویدیوی بالا را ببینید.


اطلاعات بیشتر در مورد لوازم جانبی مو:


اکنون ، مونیکا را در حال بازسازی برخی از زیبایی های خود در دهه 90 ببینید:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>