تیفانی هدیش در مسابقات طلایی گلوب 2021 برید Buzz Buzz را بزنید – عکسها را ببینید

[ad_1]

تیفانی هدیش یکی از مهیج ترین سفرهای مو در این همه گیری مداوم را داشته است. در ماه جولای ، او سر خود را تراشید ، نه لزوما برای اهداف زیبایی ، بلکه ، همانطور که او گفت ، بنابراین می توانست پوست سرش را ببیند. حالا که او دانست – و کمترین طول برای بازی با او را دارد – Haddish آماده است تا برای سال 2021 الهام بخش کوتاه مو باشد.

چه زمانی بهتر از اولین رویداد مهم فرش قرمز هالیوود در این سال؟ این بازیگر با یک لباس مجلسی بدون بند و بدون کف آلبرتا فرتی به گلدن گلوب رفت. البته ، او آرایش و شکوه و جلای زیبایی را پوشیده بود ، که به زیبایی تکمیل کننده رنگ کاملاً جدید رنگ او بود: TWA بلوند.

کمی از رشد جدید بازیگر در حال حاضر برای خدایان رنگ سفید و طلایی خیره کننده و سفید شده است. آرایشگر مدل Haddish ظاهر خود را با یک قسمت جانبی تکمیل کرد ، و یک بار دیگر ثابت کرد که مهم نیست که ژنرال Z چه می گوید ، سبک اینجاست که باید بماند – و این به سختی جهنم است.

گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>