تیلور سویفت به شوخی جینی و جورجیا از نتفلیکس پاسخ می دهد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 09 اکتبر: تیلور سویفت در 9 اکتبر 2018 در لس آنجلس ، کالیفرنیا در جوایز موسیقی آمریکایی در تئاتر مایکروسافت شرکت می کند.  (عکس از اما مک اینتایر / گتی ایماژ برای dcp)

نتفلیکس جینی و جورجیا با واکنش جدی پس از شوخی زن ستیزانه در مورد تیلور سویفت مواجه شده است. در قسمت آخر فصل اول سریال مادر و دختر ، دو شخصیت اصلی در مورد روابط با یکدیگر بحث و جدال دارند. در یک لحظه ، جورجیا از دخترش جینی می پرسد که آیا با دوست پسرش جدا شده است یا خیر ، جنی پرسید: “به چه چیزی اهمیت می دهی؟ تو سریعتر از تیلور سویفت از طریق مردان عبور می کنی.” اندکی پس از اینکه مردم این شوخی را دیدند ، “RESPECT TAYLOR SWIFT” شروع به روند در توییتر کرد و Swifties Netflix را صدا زد.

اکنون ، سوئیفت صدای خود را به گوش می رساند. روز دوشنبه ، که اولین روز ماه تاریخ زنان را نیز رقم زد ، خواننده پاسخی به این شوخی را در توییتر به اشتراک گذاشت. وی نوشت: “Hey Ginny & Georgia، 2010 تماس گرفتند و می خواهد شوخی تنبل و عمیقاً جنسیتی خود را بازگرداند.” “چطور که ما با تعریف این گوز اسب به عنوان FuNnY جلوی تحقیر زنان سخت کوش را بگیریم. همچنین ،netflix پس از خانم آمریکانا این لباس از نظر شما زیبا نیست. حدس می زنم ماه تاریخ زنان مبارک. ”

همانطور که سوئیفت متذکر شد ، شوخی به خصوص پس از توزیع چندین پروژه از چند سال گذشته نتفلیکس از جمله خانم آمریکانا مستند. او از آن زمان بیشتر پروژه های جدید خود را در + دیزنی کنار گذاشته است. نه تنها مستند 2020 نشان می دهد سوئیفت صاحب صدای سیاسی وی است ، بلکه به جنسیت گرایی ای که در صنعت با آن روبرو بوده است و همچنین فرهنگ سمی اینترنت و نظارت رسانه ای پرداخته است. همانطور که سوئیفت گفت ، نه یک نگاه زیبا.

منبع تصویر: گتی / اما مک اینتایر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>