تیموتی چلامت اولین سوراخ گوش را در کن آغاز کرد

[ad_1]

پسر طلایی هالیوود دلیل دیگری برای غرق شدن در اختیار ما قرار می دهد. در 12 ژوئیه ، تیموتی چلامت در میان مجموعه نقره ای خود برای گروه در میان دریای کت و شلوارهای سیاه و سفید برجسته شد اعزام فرانسویاولین جشنواره جشنواره فیلم کن. این انتخاب شیک کافی بود تا اطمینان حاصل شود که وقتی چالامت روی فرش قرمز قدم می گذارد ، همه نگاه ها را معطوف می کند ، اما با نگاهی دقیق به لوازم جانبی او ، دو سوراخ گوش وجود دارد که واقعاً ما را در مسیر ما متوقف می کند.

چالمت با حلقه های سیاه و سفید در امتداد مارپیچ نگاه خود را به دور کن جمع کرد. طرفداران او حدس می زنند که این گوشواره ها ممکن است بخشی از تغییر شکل دهنده ای باشد که وی برای آینده خود انجام داده است استخوان ها و همه فیلم – همان نقشی که موهایش را به رنگ نارنجی رنگ کرد. اگرچه Chalamet به رنگ تیره خود برای فرش قرمز بازگشت ، اما او سبک کفال را در جای خود نگه داشت. سوراخ کردن ممکن است یک نگهدارنده نیز باشد – ما مطمئنا امیدواریم که آنها دور آن بچسبند. پیرسینگ جدید Chalamet را در عکس های پیش رو از نزدیک مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>