تیموتی چلامت لباس لباس نقره ای در کن می پوشد: عکسها

[ad_1]

وای ، کندوی تیموتی Chalamet امروز خوب غذا می خورد! این بازیگر خوش تیپ سرانجام روز دوشنبه اولین فرش قرمز کن خود را که مدتها انتظار آن بود می کشید و لباس او آنقدر با شکوه بود که ما را تا آخر هفته سیر کند. در حالی که در مراسم اولین اکران شرکت می کرد اعزام فرانسوی در جشنواره فیلم ، همسر آینده من تیموتی از پالت رنگ مشکی خود استفاده کرد و کاستارهایش را به آن چسباند و در عوض کت و شلوار نقره ای تام فورد را انتخاب کرد که به نظر می رسید با الگوی چاپ ظریف گورخر پوشیده شده باشد. ما قبلاً این را گفتیم ، و باز هم خواهیم گفت: پسر می داند چگونه یک بیانیه بی نظیر مد بیان کند!

در حالی که مطمئناً کت و شلوار متالیک Timmy ما را از دور به خود جلب می کند ، اما یک نگاه دقیق به لوازم جانبی او واقعاً باعث ضعف زانوها می شود. او کت و شلوار طراح خود را با مجموعه ای از انگشترها و دستبندهای نقره ای کارتیه ، چکمه های پاشنه سفید ، دکمه روبان یقه ای بند دار ، عینک آفتابی مشکی ، و – آیا شما آماده غرق شدن هستید؟ – نه یکی اما دو گوشواره های غضروفی. با نگاهی تمام زاویه ای به تیم شکننده اینترنتی تیموتی تیم کن در آینده نگاهی بیندازید و حتماً چند لحظه بیشتر وقت خود را صرف لذت بردن از ضربه محکم و ناگهانی او و تیلدا سوینتون ، کاستار شیک پوش او می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>