تیم برتون به کارگردانی سریال چهارشنبه آدامز در Netflix می پردازد

[ad_1]

چهارشنبه آدامز سرانجام فرصت درخشش خود را پیدا می کند! (از نظر استعاره ، از آنجا که او طرفدار آفتاب و کانون توجه نیست.) نتفلیکس یک سریال هشت اپیزودی را در مورد فرزند ارشد آدامز سفارش داده است که چهارشنبه در آن برگزار می شود ، همانطور که قبلا هرگز او را ندیده ایم.

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی از Netflix ، این سریال بزرگسالان بزرگسال است چهار شنبه شخصیت تیتراژ را دنبال خواهد کرد زیرا او از “دوشیزه مورد علاقه همه از فارغ التحصیلان بد دهن به یک خانم اصلی کامل تبدیل می شود.” روز چهارشنبه دانش آموز عجیب و غریب Nevermore ، چهارشنبه تلاش می کند بر توانایی روانی ظهور یافته خود مسلط شود ، قتل عام هیولایی را که شهر محلی را به وحشت انداخته ، خنثی کند و رمز و راز فوق العاده ای را که پدر و مادرش 25 سال پیش درگیر آن بود ، حل کند. همه در حالی که در روابط جدید و بسیار درهم و برهم زن با دانشجویی عجیب و متنوع گشت و گذار می کنید! یک سریال روی سن همراه با یک رمز و راز خسته کننده و فوق العاده طبیعی تزریق شده است؟ ما را بشمارید!

Al Gough و Miles Millar این مجموعه را خلق کرده اند – که از اکتبر در حال ساخت است – و به عنوان مجری برنامه ها و تهیه کنندگان اجرایی فعالیت خواهد کرد. تیم برتون محصولات مستقیم و اجرایی را امضا کرده است. ما با اشتیاق منتظر فاش شدن بازیگری هستیم که با پیشرفت تولید و به دنبال برخی دیگر از زنان که چیزهایی را نگه داشته اند پشت دوربین. ما نمی توانیم صبر کنیم تا چیزهای شبح وار بدتر شوند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>