تیم ژیمناستیک زنان آلمان در المپیک از یونایتارد استفاده می کند

[ad_1]

تیم ژیمناستیک هنری زنان آلمان با استفاده از یوناردهای تمام قد تجربه المپیک خود را در توکیو آغاز کرد. این زنان در برابر جنسی شدن در این ورزش موضع گیری می کنند و بر انتخاب انتخاب راحتی تأکید می کنند. تیم چهار نفره سارا ووس ، سه بار المپیک الیزابت سیتز و کیم بویی و دو بار المپیک پائولین شوفر در دور مقدماتی مسابقات 25 ژوئیه ، لباس های آستین بلند و بلند را به تن کردند که تیم ها را مشخص می کند و نفراتی که به فینال راه می یابند.

این زنان در اوایل این هفته در آموزش تریبون خود مجموعه دیگری از یونوردارد را آغاز کردند. سیتز گفت: “ما می خواستیم نشان دهیم که هر زن ، همه باید تصمیم بگیرند که چه لباسی بپوشند.” رویترز. وی ادامه داد: “این بدان معنا نیست که ما دیگر نمی خواهیم پیراهن معمولی را بپوشیم. این تصمیم روز به روز است ، بر اساس احساس و خواسته های ما. در روز مسابقه ، ما تصمیم خواهیم گرفت که چه لباسی بپوشیم. “

در کد امتیازات ژیمناستیک هنری زنان که تا پایان امسال معتبر است ، فدراسیون بین المللی ژیمناستیک (FIG) می نویسد که یونیتارد مجاز است. به طور خاص ، این قوانین بیان می کند که ژیمناست ها “باید از یک کفش ورزشی یا شلوغ ورزشی صاف و صحیح (یقه پوش یک تکه با طول کامل از پاها-لگن تا مچ پا) استفاده کنند ، که باید از طراحی زیبایی برخوردار باشد.” این ماده اضافه می کند ، “او ممکن است از پوششهای پا کاملاً یکرنگ با لباس بلوز استفاده کند ؛ زیر یا بالای آن.”

Voss ، Seitz و Bui همگی در مسابقات ژیمناستیک قهرمانی اروپا در آوریل گذشته در سال 2021 یونایتاردها را به نمایش گذاشتند. سیتز در آن زمان در اینستاگرام (ترجمه شده از آلمانی) نوشت که او و هم تیمی هایش الگویی را به عنوان نمونه ای به تن کردند و “نوع جدیدی از کت و شلوار” را به عنوان نمادی پوشیدند که برخی از ورزشکاران “ممکن است در لباس های عادی احساس ناراحتی یا حتی رابطه جنسی کنند” ، با اشاره به لوتارهایی که ما به دیدن آنها عادت کرده ایم.

این فقط یک مسئله ژیمناستیک نیست. این مسابقه در سراسر ورزش انجام می شود ، همانطور که این هفته نشان داد که تیم هندبال ساحلی زنان نروژ به جای ته لباس های بیکینی مورد نیاز در مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی اروپا ، شورت پوشید. زنان به دلیل این تخلف در لباس فرم جریمه شدند.

آلمان به عنوان فینال تیم ژیمناستیک زنان در 27 ژوئیه صعود نخواهد کرد ، زیرا این تیم در رده نهم قرار گرفت. با این حال ، Seitz و Bui در 29 ژوئیه به فینال همه جانبه راه یافتند ، و Seitz همچنین در تاریخ 1 آگوست پیش رو در میله ها مدعی کسب مدال خواهد شد ، تصاویر این واحدهای المپیک اظهارات را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>