تیک توک برای ساخت یک کمد لباس پایدار

[ad_1]

اگر ما از زمان محبوبیت TikTok در هنگام قفل کردن ، چیزی از آن یاد گرفته ایم ، این بدان معناست که شما می توانید تقریباً هر چیزی را از TikTok یاد بگیرید. به طور جدی. کسانی که با پلتفرم اشتراک ویدیو آشنا هستند ، به احتمال زیاد در کلاس های درس مد در کلاس های مختلف قرار گرفته اند ، از نوسازی کفش های ورزشی با رنگ گرفته تا استفاده مجدد از سوتین های قدیمی به دستبند. ICYMI ، آخرین روند #NoNewClothes TikTok در اینجا است تا شما را به نکات و ترفندهای سبک بیشتری مجهز کند ، همه ریشه در پایداری دارند.

از جمله موارد دیگر ، این اپلیکیشن به فروشگاهی متمرکز در زمینه نحوه فروش و بهترین روش ها برای بالا بردن کمد لباس شما بدون رفتن به خرید کامل تبدیل شده است. همه به نفع حذف زباله هستند در حالی که به طور همزمان کیف پول خود را کم می کنید ، می گویند: “ای!

اگرچه بسیاری از نکات پایداری TikTok یک عنصر DIY را در خود جای داده است ، اگر از قیچی ناراحت هستید ، خسته نباشید: تعداد زیادی از سازندگان ثابت کرده اند که برش و خیاطی تنها راه حیله گری نیست. گاهی اوقات ، تغییر به سادگی تغییر مکان قرار دادن بندهای بالایی مخزن شما ، برای احیای پیراهنی که فکر می کردید آماده خندیدن هستید ، کافی است. و حتی ما را با ترفند اندازه شلوار مجنون شروع نکنید (البته بیشتر جلوتر). چه از قبل سوار قطار سبز شده باشید یا هنوز در حال یادداشت برداری در مورد چگونگی ساخت کمد لباس سازگار با محیط زیست هستید ، نکات کافی در پیش رو دارید تا چرخ دنده های شما بلافاصله بچرخند. چه کسی گفت مد پایدار نمی تواند سرگرم کننده باشد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>